szef ujawnia kiedy walka don diego vs balboa 2 gromda 17

Szef organizacji GROMDA ujawnia kiedy dojdzie do walki Don Diego vs. Balboa 2!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 26 lutego 2024

Mariusz Grabowski szef organizacji GROMDA ujawnił na której gali należy spodziewać się rewanżowej walki Mateusza Kubiszyna z Bartłomiejem Domalikiem.

Mateusz Kubiszyn i Bartłomiej Domalik zmierzyli się w wielkiej walce na gali GROMDA 13. Górą w starciu mistrzowskim był popularny Don Diego, który świetną pracą w rundach mistrzowskich doprowadził do tego, że narożnik podjął decyzję by poddać Balboę.

Szef organizacji GROMDA był gościem w studiu portalu FanSportu, gdzie analizowano aktualną sytuację w drabince „mistrzowskiej”. W pewnym momencie Mariusz Grabowski powiedział:

– Mówimy o rewanżu Bartka Domalika z Mateuszem Kubiszynem, który tak naprawdę pewnie się wydarzy na kolejnej GROMDZIE, na gali GROMDA 17. Tutaj jest wszystko dogadane.

Mariusz Grabowski potwierdził zatem, że do walki Don Diego vs. Balboa 2 dojdzie na gali GROMDA 17. Patrząc na to jak w przeszłości wyglądał kalendarz gal organizacji GROMDA należy się spodziewać, że siedemnasta edycja odbędzie się na przełomie maja i czerwca.

To właśnie pod koniec maja lub na początku czerwca w ringu po raz kolejny zmierzą się Mateusz Kubiszyn i Bartłomiej Domalik, przekonamy się kto wyjdzie górą w rewanżowej batalii na gołe pięści. Warto podkreślić, że od czasu pierwszej walki Kubiszyn zdołał obronić tytuł w walce z Łukaszem Parobcem, natomiast Domalik szybko znokautował Simona Henriksena.

Całą rozmowę z właścicielem organizacji GROMDA oraz ekspertami możecie zobaczyć tutaj.

Gala GROMDA 16: W Imię Zasad odbędzie się w piątek 1 marca. Transmisja z gali GROMDA 16 będzie dostępna wyłącznie na GROMDA.tv. Koszt dostępu PPV wynosi 34,99 zł.

gromda 16 ppv

Kto wygra walkę Don Diego vs. Balboa 2?

Loading ... Loading ...
Zostaw ocenę
6
1
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments