jiri prochazka znokautował aleksandara rakicia na ufc 300

Szalony Jiri Prochazka znokautował Aleksandara Rakicia na UFC 300 [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 14 kwietnia 2024

Jiri Prochazka i Aleksandar Rakić stoczyli walkę w ostatnim pojedynku karty wstępnej gali UFC 300.

Walka Jiri Prochazka vs Aleksandar Rakić została zakontraktowana w limicie kategorii półciężkiej. Zarówno Jiri Prochazka jak i Aleksandar Rakić maja za sobą wielkie problemy zdrowotne.

Czech był mistrzem dywizji do 93 kilogramów jednak musiał zwakować pas po poważnej kontuzji barku. Prochazka wrócił do startów w octagonie UFC jednak przegrał z Alexem Pereirą.

Rakić jest nieaktywny od niemal dwóch lat. „Rocket” ostatni pojedynek stoczył w maju 2022 roku kiedy przegrał z Janem Błachowiczem po kontuzji.

UFC 300: Jiri Prochazka znokautował Rakicia

Bardzo mocne niskie kopnięcia Rakicia. Jiri Prochazka odpowiada próbą wysokiego kopnięcia. Rakić sprytnie zmienia płaszczyzny i trafia mocnym prawym. Kolejne udane ciosy Serba. Noga wykroczna Czecha jest już mocno zaczerwieniona. Kolejne potężne niskie kopnięcia Rakicia. Prochazka póki co bezbarwnie, w zasadzie bez celnych ciosów. Rakić trafia i pojawia się rozcięcie w okolicach prawego oka Czecha. Kiedy wydawało się, że Serb idzie pewnie po swoje Prochazka wystrzelił latającym kolanem, a potem dołoży mocny cios. W końcówce rundy Czech miał swoje szanse jednak na kontynuację dobrych ataków zabrakło czasu. Runda 10:9 Rakić.

Zawodnicy coraz chętniej wdają się w wymiany. Prochazka podjął próbę wysokiego kopnięcia. Rakić odgryzł się mocnym ciosem. Jiri trafia kombinacją! Rakić kontruje! Walka półciężkich stoi na zdecydowanie wyższym poziomie niż wcześniejsza batalia piórkowych. Jiri rozpoczyna destrukcję i zaczyna bombardować rywala. Niesamowita akcja Prochazki. Czech przegonił rywala po octagonie zasypując go mocnymi ciosami. Trafił kolanem, a gdy w końcu Rakić padł na matę Prochazka dobił go ciosami z góry.

Jiri Prochazka pokonał Aleksansdara Rakicia przez TKO (ciosy z góry) runda 2

Zostaw ocenę
2
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments