Strickland słabszy od Bruce’a Buffera?! Zaskakująca aktualizacja w UFC 4!

S
0
Opublikowano: 14 kwietnia 2023

Dość niemałym zaskoczeniem okazała się najnowsza aktualizacja w grze UFC 4. Dodany został Sean Strickland, a fani szybko zwrócili uwagę na jego siłę uderzenia, która… jest dość zaskakująca.

Popularny „Tarzan” jest jedną z najbarwniejszych postaci w największej federacji MMA na świecie. Amerykanin słynie ze specyficznych wypowiedzi i nie boi się atakować słownie innych zawodników. W ostatnim czasie na jego celowniku znalazł się chociażby były mistrz wagi półśredniej Kamaru Usman, którego wypowiedź na temat Dricusa Du Plessisa nie spodobała się Stricklandowi.

Sean jeszcze w ubiegłym roku był naprawdę blisko walki o pas kategorii średniej. 32-latek spotkał się w lipcu z Alexem Pereirą, który znokautował go w niewiele ponad 2,5 minuty. Po tym przyszła jeszcze kontrowersyjna jego zdaniem przegrana z Jaredem Cannonierem, ale Strickland odbił się pokonując jednogłośną decyzją Imavova.

Amerykanin stoczył 31 zawodowych pojedynków, w których aż 26-krotnie pokonywał przeciwników. Nie słynie może z nokautującego ciosu, ale zdaniem osób odpowiedzialnych za statystyki w grze UFC 4 od EA Sports… Ma o 2 „oczka” mniejszą siłę ciosu od Bruce’a Buffera!

Co ciekawe nie jest to jedyna różnica na korzyść Veteran Voice of the Octagon. Zdaniem ekspertów (?) popularnego studia, Sean Strickland ma o jeden punkt słabszą celność i aż o 5 gorszą pracę na nogach. Teraz pozostaje zaczekać tylko na komentarz numeru 7. rankingu kategorii średniej…

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments