Roberto Soldić zdobywa szczyty

Sprytny ruch Roberto Soldicia przed walką w ONE. „Robocop” zdobywa szczyty w Colorado!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 30 kwietnia 2023

Nie od dziś wiadomo, że przebywanie w wysokich górach sprzyja budowaniu wydolności organizmu. Na właśnie taki ruch zdecydował się Roberto Soldić przed walką na gali ONE w Denver.

Były podwójny mistrz federacji KSW stoczy swoją drugą walkę w organizacji ONE Championship. Roberto Soldić jest już w USA i nie leniuchuje w hotelu. „Robocop” wybrał się bowiem w wyższe partie Rocky Mountains (Góry Skaliste) gdzie zameldował się na szczycie jednej z gór na wysokości 3800 m.n.p.m.

Nawet zwykły spacer w tak wysokich górach wpływa na poprawę wydolności organizmu w momencie zejścia z „wysokości” na niższy poziom. Jako, że Denver leży na wysokości 1609 m.n.p.m. to przewyższenie wynosi w tym wypadku niemal 2000 metrów!

Nie wiemy czy Soldić pozostanie na dłużej w wyższej partii gór, czy też może będzie kontynuował podobne wspinaczki w kolejnych dniach. W każdym razie bez dwóch zdań będzie to miało dobry wpływ na kondycję Chorwata w starciu z Zebaztianem Kadestamem, byłym mistrzem ONE. Walka Soldić vs. Kadestam odbędzie się w najbliższy piątek 5 maja.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments