spotkanie szefów ufc i bkfc david feldman o współpracy z daną whitem

Spotkanie szefów UFC i BKFC – David Feldman o współpracy z Daną Whitem!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 05 lutego 2024

Kilka dni temu doszło do spotkania szefów organizacji UFC i BKFC. David Feldman w rozmowie z BroBible zdradził kilka szczegółów dyskusji z Daną Whitem.

W ostatnich dniach doszło do spotkania na szczycie. David Feldman, prezes organizacji BKFC miał okazję ku temu by usiąść i porozmawiać dłużej z Daną Whitem, dyrektorem zarządzającym organizacją UFC.

Organizacja BKFC prężnie się rozwija i zasady walk zostały zaakceptowane przez komisje sportowe w Nevadzie oraz Kalifornii co oznacza, że Feldman będzie organizował gale w miastach, w których „króluje” UFC.

Feldman skomentował rozmowę z Daną Whitem w następujący sposób.

– To było bardziej jak pozyskanie sojusznika. To tyle co mam do powiedzenia. Dana jest naprawdę świetnym gościem. Dał mi kilka cennych wskazówek, może nawet więcej niż kilka. On robi swoje rzeczy z UFC, a ja robię swoje z BKFC. Każdy ma swoje plany, chcę żeby BKFC urosło do miana najlepszego sportu walki na świecie.

Zapytany o współpracę z Daną Whitem, szef organizacji BKFC odparł:

– Naprawdę chcemy uczynić ten sport największym i jeśli oznacza to konieczność współpracy z innymi organizacjami to nie mam nic przeciw temu. Nasza firma musi się rozwijać, organizacja musi notować wzrost. Zrobimy wszystko co może nam w tym pomóc.

Dana White nie jest jedyną osobą, z którą ostatnio spotkał się Feldman. Szef organizacji BKFC rozmawiał także z Nobuyukim Sakakibarą prezesem organizacji RIZIN, a także z przedstawicielami szejków z Abu Dhabi. Wszystko to może świadczyć o planach BKFC na globalną ekspansję.

Organizacja BKFC powstała w 2018 roku. W ciągu kilku lat zbudowała markę pozwalającą na regularne wyprzedawanie małych i średnich hal. Na grudniowej gali BKFC 56 w Utah zjawiło się ponad 8000 fanów.

W ostatnich dniach BKFC zaanonsowało galę BKFC Knuckle Mania 4, która odbędzie się 27 kwietnia w Los Angeles.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments