chael sonnen murem za dricusem

Sonnen murem za Dricusem – 'Czy na pewno oglądaliśmy tę samą walkę?’

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 23 stycznia 2024

Chael Sonnen w swoim zwyczaju podsumował minioną galę UFC na łamach youtube. Były pretendent do pasa UFC nie zgadza się z punktacją Dany White’a i Joe Rogana.

W niedzielny poranek Dricus Du Plessis odebrał mistrzowski tytuł Seanowi Stricklandowi. Afrykaner został nowym mistrzem kategorii średniej po niejednogłośnej decyzji sędziów.

Po zakończeniu wydarzenia na temat przebiegu walki wypowiedzieli się między innymi Joe Rogan i Dana White. Obaj punktowali zwycięstwo Stricklanda jednak przyznali także, że był to bliski pojedynek.

Zupełnie odmienne zdanie na ten temat ma Chael Sonnen, który uważa, że Dricus Du Plessis wygrał w pełni zasłużenie. Sonnen przyznał, że był w szoku kiedy usłyszał jak Bruce Buffer odczytuje werdykt sędziowski.

Amerykanin stanął murem za Dricusem i ze zdziwieniem przyjął to w jaki sposób walkę punktowali „eksperci”:

– Uważam, że było 5:0 dla Dricusa. W absolutnie najlepszym wypadku mogło być 4:1. Myślę, że większość fanów się ze mną zgodzi. Byłem oszołomiony, gdy usłyszałem werdykt. Największym zaskoczeniem była punktacja Joe Rogana i Dany White’a, których przecież zdecydowanie można nazwać ekspertami. Obaj punktowali pojedynek dla Stricklanda. Czy na pewno oglądaliśmy tę samą walkę?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments