slim trabelsi pokonał daviona franklina na bellator 300

Slim Trabelsi zawodnik ANKOS MMA udanie zadebiutował w organizacji Bellator! [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 08 października 2023

Slim Trabelsi w debiucie w organizacji Bellator mierzył się z faworyzowanym Davionem Franklinem. Trabelsi zanotował wygraną po tym jak rywal odklepał i werbalnie zgłosił, że nie chce kontynuować pojedynku.

Slim Trabelsi, reprezentant teamu ANKOS MMA zanotował wygraną na jubileuszowej gali Bellator 300. W trzeciej minucie pierwszej rundy zawodnicy walczyli w klinczu a pochodzący z Tunezji zawodnik chciał przewrócić na matę Amerykanina Daviona Franklina.

Slim Trabelsi uparcie szedł po nogi rywala, aż w końcu ładnie wyciął oponenta i zawodnicy runęli na matę. Trabelsi po świetnej akcji wylądował na górze i wydawało się, że będzie mógł spokojnie pracować ciosami z góry.

Niespodziewanie jednak Davion Franklin odklepał, niestety tak niefortunnie, że klepnął ręką nie w ciało Trabelsiego a we własną nogę, chwilę później Amerykanin zgłosił niechęć do kontynuowania pojedynku i sędzia przerwał walkę. Szybko okazało się, że Franklin doznał urazu kolana. Trabelsi tym samym zapisał na swoim koncie pierwsze zwycięstwo w organizacji Bellator.

Slim Trabelsi po gali Bellator 300

„Dziękuję Bogu za wszystko. Moja pierwsza wygrana w organizacji Bellator. Chciałbym podziękować mojemu teamowi ANKOS MMA moim trenerom Markowi Drażdżyńskiemu i Andrzejowi Kościelskiemu, a także moim braciom Omarowi Reguigui i Arturowi Głuchowskiemu. Podziękowania także dla mojego starszego brata Aliego Abdelaziza. Wracam do domu i będziemy dalej pracować.”

Bellator 300: Slim Trabelsi pokonał Daviona Franklina

Poniżej możecie zobaczyć materiał video z akcją, która zakończyła main event gali Bellator 300, a także nagranie po pojedynku kiedy Trabelsi zalał się łzami.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments