sean strickland na spotkaniu w biurze ufc dogadał kontrakt

Sean Strickland na spotkaniu w biurze UFC! Były mistrz dogadał kontrakt na kolejną walkę!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 11 kwietnia 2024

Sean Strickland wspominał, ze organizacja UFC złożyła mu zbyt niską ofertę na walkę z Paulo Costą. Były mistrz spotkał się z przedstawicielami UFC by wynegocjować lepszy kontrakt.

Dziewiątego kwietnia Sean Strickland przekazał, że organizacja UFC złożyła mu ofertę na walkę z Paulo Costą jednak warunki finansowe umowy były zbyt niskie jak na oczekiwania byłego mistrza kategorii średniej.

Oferta opiewała na mniej niż 200 tysięcy dolarów podstawy co było policzkiem dla Amerykanina. Strickland za swoje ostatnie występy otrzymywał ponad pół miliona dolarów podstawy plus tak zwane 'punkty’ sprzedaży PPV, czyli po prostu procent od ilości sprzedanych subskrypcji PPV.

Mimo kiepskiej pierwszej oferty Sean zdecydował się na spotkanie się z pracownikami UFC i dogadanie kontraktu na kolejną walkę. Strickland najwyraźniej zwrócił uwagę na komentarze fanów, którzy bardzo chcieli by „Tarzan” zmierzył się z „Borrachinhą”.

Po spotkaniu Sean zamieścił następujący wpis w sieci:

– Miałem spotkanie z pracownikami UFC. Powiedziałem im, że nie chcę być bogaty. Moim jedynym celem jest zapewnienie wsparcia mojej rodzinie już po zakończeniu kariery w MMA. Oni okazali mi wsparcie i spełnili moje wymagania. Dziękuję wszystkim fanom! Dobra Borrachinha, twoje życzenie się spełni… czas krwawić.

Pojedynek Sean Strickland vs. Paulo Costa ma być walką wieczoru gali UFC 302, która odbędzie się 1 czerwca w Prudential Center w Newark w stanie New Jersey.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments