sean o'malley vs marlon vera face off video

Sean O’Malley i Marlon Vera – intensywne spotkanie twarzą w twarz przed rewanżem! [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 09 listopada 2023

Sean O’Malley i Marlon Vera stanęli twarzą w twarz przed rewanżową walką na gali UFC 299. Choć do pojedynku o pas kategorii koguciej zostało jeszcze wiele miesięcy to UFC zorganizowało dziś face-off mistrza z pretendentem! Dana White zamieścił w sieci nagranie video ze spotkania O’Malleya z Verą.

Sean O’Malley i Marlon Vera zmierzą się na gali UFC 299 w marcu 2024 roku. Pojedynek ogłoszono kilka dni temu. Amerykanin i Ekwadorczyk znają się bardzo dobrze, wszak mierzyli się ze sobą już w sierpniu 2020 roku na gali UFC 252 kiedy górą był „Chito” po nokaucie w pierwszej rundzie. O’Malley skończył tamten pojedynek z kontuzją nogi i opuszczał octagon na noszach.

Sean O’Malley od momentu przegranej z Verą zanotował pięć zwycięstw z rzędu. „Sugar” szybko wyrósł na nową, wielką gwiazdę organizacji UFC. O’Malley w ostatnim występie na gali UFC 292 w Bostonie znokautował wieloletniego mistrza Aljamaina Sterlinga i tym samym odebrał mu pas kategorii koguciej.

Marlon Vera po wygranej nad O’Malleyem zanotował bilans pięciu zwycięstw i dwóch porażek. Wydawało się, że przegrana z Corym Sandhagenem w marcu tego roku odbierze Chito szansę na stoczenie walki mistrzowskiej.

Stało się jednak zupełnie przeciwnie, gdyż Vera pokonał Pedro Munhoza na UFC 292, a następnie został wyzwany do walki przez nowego mistrza. Sean O’Malley zapamiętał sobie porażkę z Marlonem i zapowiedział srogi rewanż w octagonie.

Kto wygra walkę Sean O'Malley vs. Marlon Vera 2

Loading ... Loading ...

Sean O’Malley i Marlon Vera twarzą w twarz

Poniżej możecie zobaczyć intensywne spotkanie twarzą w twarz Seana O’Malleya z Marlonem Verą. Video z face-offu pojawiło się na profilu Dany White’a na platformie X (dawniej twitter).

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments