scott coker powraca z nową organizacją były prezes bellatora

Scott Coker powraca z nową organizacją! Weteran Gilbert Melendez ambasadorem!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 25 marca 2024

Scott Coker były prezes Strikeforce i Bellatora nie wytrzymał długo bez pracy. Coker wraz z Gilbertem Melendezem zorganizują 18 maja galę Fight Night at the Tech w San Jose.

Scott Coker to dobrze znana postać w środowisku MMA. Amerykanin był prezesem i głównodowodzącym organizacji Strikeforce, którą sprzedał organizacji UFC.

Następnie Coker zastąpił Bjorna Rebneya na stanowisku prezesa organizacji Bellator i pracował w niej przez wiele lat, aż do momentu, w którym została „wchłonięta” przez PFL.

Coker otrzymał ofertę pozostania w organizacji Bellator, którą złożyli mu szefowie PFL. Scott nie zdecydował się jednak na współpracę i wraz z końcem 2023 roku pożegnał się ze swoim stanowiskiem.

18 maja Scott Coker oraz Gilbert Melendez wspólnie zorganizują event Fight Night at the Tech, który odbędzie się w Tech CU Arena w San Jose. Ten nowy projekt Cokera ma być serią gal, która pozwoli młodym zawodnikom na rozwój, a także zapewni miejsce do startów fighterom z Kalifornii, którzy specjalizują się w kickboxingu, MMA oraz muay thai.

Melendez na ten moment ma być ambasadorem marki i twarzą promującą eventy jednak nie wyklucza tego, że na jednej z przyszłych gal powróci do klatki. W walce wieczoru premierowej gali zmierzą się Bobby Serronio III oraz Cezly Collard, będzie to starcie na zasadach MMA zakontraktowane w limicie kategorii koguciej.

W co-main evencie Daniel Compton i Charles Rodriguez stoczą bój w muay thai. Ten pojedynek zakontraktowano w kategorii średniej. Compton to były pretendent do pasa organizacji LFA w MMA, natomiast Rodriguez walczył w kickboxingu w serii sześciu gal organizacji GLORY w USA.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments