scarface odpowiada don diego gromda video

Scarface odpowiada Don Diego: „Nie odmówię takiej walki” [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 13 lutego 2024

Sebastian Skiermański został zapytany o to co sądzi o wypowiedzi Don Diego na jego temat. Scarface odpowiedział Mateuszowi Kubiszynowi.

Michał Tuszyński z redakcji FanSportu wybrał się z wizytą do Sebastiana Skiermańskiego. Reporter zapytał Scarface’a o przygotowania do gali GROMDA 16. Oczywiście nie mogło także zabraknąć dyskusji na temat potencjalnych rywali w ringu organizacji GROMDA.

W pewnym momencie Tuszyński zagadnął Skiermańskiego o niedawną wypowiedź Mateusza Kubiszyna. Scarface był zaskoczony, gdyż nie miał okazji do zapoznania się ze słowami Don Diego. Skiermański powiedział:

– Przyznaję się nie odrobiłem pracy domowej.

Reporter Michał Tuszyński przybliżył Skiermańskiemu wypowiedź Kubiszyna, który w takich oto słowach skomentował ostatnie wyniki Scarface’a.

– Kurcze, pokazuje bardzo dużo. Pokazuje technikę, pokazuje że można wygrywać będąc małym. Jeszcze zobaczymy kiedy wypłynie na taką bardzo szeroką wodę i zacznie walczyć z zawodnikami stricte z czołówki. Z takimi mocnymi zakapiorami jak: GOAT, Balboa, Vasyl.

Scarface odpowiada na słowa Don Diego

Oto jak Scarface odniósł się do słów Don Diego:

– Bardzo uskrzydlające. Tak jak mówisz no to jest mistrz GROMDY, nieprzypadkowy. Wszyscy chłopa też skreślali jakby na początku. No wiadomo ma rekord 8-0 nikt go nie może na razie ustrzelić. To co zrobił ostatnio z Łukaszem Parobcem w ringu to była tak naprawdę deklasacja. Na pewno miło, przyznaję.

Dopytany o sytuację rankingową i walki z największymi tuzami organizacji GROMDA – takimi jak Don Diego, Balboa czy Vasyl – Scarface odpowiedział:

– Nie odmówię takiej walki. Jeżeli prezes uzna, że już jestem gotowy to jak najbardziej biorę. Jeżeli wypracowałem to sobie, nie wykrzyczałem tylko wypracowałem to sobie słusznie, zasłużenie to jak najbardziej. Dam z siebie wszystko, jak za każdym razem. Ja nie wiem nigdy z kim walczę, przygotowuję się jak najlepiej tylko mogę, tak jakbym miał walczyć z mistrzem świata. Czy to jest ktoś przede mną, za mną czy spoza rankingu, żeby pokazać moją siłę jak najbardziej biorę walkę.

Kto wygrałby walkę Don Diego vs. Scarface?

Loading ... Loading ...

Kolejna gala organizacji GROMDA odbędzie się już za trzy tygodnie, w piątek 1 marca. Transmisja z gali GROMDA 16 będzie dostępna wyłącznie na GROMDA.tv. Koszt dostępu PPV wynosi 34,99 zł.

gromda 16 ppv
Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments