Salahdine Prnasse XTB KSW walka Ziółkowski

Salahdine Parnasse ujawnia ile kilogramów będzie zbijał do walki z Marianem Ziółkowskim na XTB KSW Colosseum 2!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 30 maja 2023

Sahandine Parnasse to aktualny mistrz kategorii piórkowej federacji KSW, a zarazem tymczasowy mistrz dywizji lekkiej. Na gali XTB KSW Colosseum 2 Parnasse spróbuje odebrać pełnoprawny pas Marianowi Ziółkowskiemu. Ile kilogramów Francuz musi zbić przed walką z Polakiem?

Salahdine Parnasse na gali XTB KSW Colosseum 2 stanie przed szansą wywalczenia pełnoprawnego tytułu kategorii lekkiej. W superfightcie mistrzów Francuz zmierzy się z Marianem Ziółkowskim, aktualnym championem dywizji do 70 kilogramów.

Kamerzyści federacji KSW towarzyszyli Salahdine’owi w przygotowaniach do gali dzięki czemu mogliśmy się dowiedzieć między innymi odrobinę na temat tego jak przebiega proces zbijania wagi i ile kilogramów Parnasse będzie musiał zrzucić przed walką z Golden Boyem.

Nim jednak przejdziemy do dnia z mistrzem KSW w kategorii piórkowej przypominamy gdzie i w jaki sposób można wykupić dostęp do transmisji z hitowej gali, która odbędzie się 3 czerwca na Stadionie Narodowym w Warszawie.

XTB KSW Colosseum 2 – gdzie oglądać?

Gala XTB KSW Colosseum 2, na której w walce wieczoru Mamed Khalidov zmierzy się po raz trzeci ze Scottem Askhamem transmitowana będzie tylko i wyłącznie w Viaplay. Cena za miesięczny dostęp to tylko 54,99 zł. Wykupując pakiet otrzymujesz dostęp do filmów, seriali i meczy na żywo! Transmisja odbędzie się w sobotę 3 czerwca i tradycyjnie rozpocznie się o godzinie 19:00.

Niestety transmisja nie jest dostępna w żadnej ze stacji telewizyjnych, ale można ją oczywiście oglądać na telewizorze Smart TV w aplikacji Viaplay, która jest która jest dostępna w całej Polsce zarówno na telewizorach, komputerach, laptopach, tabletach jak i smartfonach.

Ile kilogramów będzie zbijał Salahdine Parnasse?

Salahdine Parnasse zdradził ile ma do zbicia, a także stanął na wadze by zaprezentować ile aktualnie waży. Wygląda na to, że Francuz nie będzie miał problemów ze zmieszczeniem się w limicie kategorii lekkiej o czym szczerze powiedział:

„Robienie wagi idzie świetnie. To nie moja kategoria, idę do góry, więc nie ma aż takiego deficytu jeśli chodzi o dietę. Lepiej się odżywiam, wysypiam, to dla mnie korzystne. Do zbicia będzie około 4-5 kilogramów, a do klatki wniosę coś około 78-80 kilogramów. Marian jest zawsze spory, ale zrobimy te 70 kilogramów. Walczę od 11 roku życia to dla mnie formalność, tylko stawka jest trochę większa.”

Salahdine Parnasse stanął na wadze w klubie by zaprezentować ile aktualnie waży. Na ten moment Francuz waży 74,25 kilograma czyli bardzo mało jak na zawodnika kategorii lekkiej. Zwłaszcza jeśli weźmiemy pod uwagę, że ten materiał video nie został nagrany dziś, tylko przynajmniej kilka dni wcześniej.

Dzień z Salahdinem Parnasse przed XTB KSW Colosseum 2

Materiał video w którym Francuz prezentuje swoje treningi oraz życie codziennie znajdziecie tutaj:

XTB KSW Colosseum 2 – kursy bukmacherskie

Wszystkie gale KSW obstawić możesz u bukmachera eFortuna.pl. Nowi użytkownicy za samą rejestrację otrzymają darmowe 20 zł, a także kolejne 10 do pierwszego depozytu. Co najważniejsze, pierwsze 3 zakłady na łączną kwotę 600 zł obstawią bez ryzyka!

Wartość pierwszego zakładu wynosi 100 zł, które w przypadku porażki bukmacher zwraca na konto. Stawka drugiego wzrasta do 200 zł, a trzeci do aż 300 zł, które wrócą na konto gracza.

-> Odbierz BONUSY i obstaw galę XTB KSW Colosseum 2!

Bonus w eFortuna.pl to między innymi 20 zł za samo otwarcie konta! Jeśli chcesz wytypować galę XTB KSW Colosseum 2 – kliknij tutajRejestracja zajmuje dosłownie 30 sekund. Na starcie czekają na Ciebie dodatkowe bonusy! Trzy pierwsze zakłady bez ryzyka do 600 zł? To możliwe tylko w eFortuna.pl.

W ostatnich dniach zmianie uległy kursy co-main eventu gali XTB KSW Colosseum 2. Na wygraną Salahdine’a Parnasse, który jest faworytem wystawiono kurs 1.50, natomiast na wygraną Mariana Ziółkowskiego ustalono kurs wysokości 2.45.

Poniżej pełna lista kursów jakie bukmacher wystawił na galę XTB KSW Colosseum 2:

Gale XTB KSW Colosseum 2 obstawisz u polskiego legalnego bukmachera firmy eFortuna.pl, która jest równocześnie oficjalnym sponsorem organizacji KSW. Na stronie znajdziesz również kursy i typy na inne walki, które odbędą się na czerwcowej gali. W klatce KSW zobaczymy m.in. Mameda Khalidova, Mariusza Pudzianowskiego, czy Arkadiusza Wrzoska.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments