salahdine parnasse znokautował valeriu mirceę video ksw 93

Salahdine Parnasse fenomenalnym kopnięciem znokautował Valeriu Mirceę! [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 06 kwietnia 2024

Main eventem gali KSW 93 była walka unifikująca mistrzowskie pasy kategorii lekkiej. W klatce zmierzyli się Salahdine Parnasse i Valeriu Mircea.

Salahdine Parnasse to podwójny mistrz federacji KSW. W ostatnim występie utalentowany zawodnik spróbował swoich sił w dywizji półśredniej. Parnasse nie zdołał jednak wywalczyć kolejnego tytułu w pojedynku z Adrianem Bartosińskim.

Valeriu Mircea skorzystał z „nieaktywności” Francuza w kategorii lekkiej i wygrał walkę o tymczasowy pas. Mołdawianin pokonał Leo Brichtę, a gdy pojawiła się propozycja na występ na gali KSW 93 w Paryżu, „Samotny Wilk” długo się nie zastanawiał tylko przyjął ofertę na starcie z Parnassem.

KSW 93: Parnasse znokautował Mirceę kopnięciem

Parnasse rozpoczął walkę od high kicka. Low kick ze strony Francuza. Kolejna próba high kicka Salahdine’a. Mołdawianin próbuje się odgryzać. Póki co spokojne tempo bez wymian. Mircea chciał kopnąć Parnasse’a jednak się pośliznął, na swoje szczęście zdołał wrócić do stójki nim Francuz zebrał się z kopnięciem. Francuz mocno okopał nogę wykroczną rywala. Dobry middle kick reprezentanta Francji. Mircea przyjął dwa proste na głowę. Salahdine Parnasse efektownym kopnięciem trafił Valeriu Mirceę i Mołdawianin padł na deski!

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments