Szymański Mircea 2 KSW colosseum 2

Roman Szymański przed rewanżem z Valeriu Mirceą: „Z tej walki tylko jedna osoba wyjdzie cała.”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 31 maja 2023

Na gali XTB KSW Colosseum 2 Roman Szymański po raz drugi zmierzy się z Valeriu Mirceą. Do pojedynku Polaka ze stacjonującym we Włoszech Mołdawianinem dojdzie 3 czerwca na Stadionie Narodowym. Co przed tym starciem powiedział Szymański?

Roman Szymański od 2021 roku kroczy drogą zwycięstw. W tym czasie rozbił Donovana Desmae, Mateusza Legierskiego, Valeriu Mirceę i Raula Tutarauliego. W najbliższej walce po raz drugi zmierzy się z Valeriu Mirceą, którego pokonał na gali KSW 71.

Co do powiedzenia przed rewanżowym starciem z Mirceą miał Polak? Jak zapatruje się na walkę na gali XTB KSW Colosseum 2?

„Pierwszy dreszczyk emocji miałem nie jak podpisywałem kontrakt, nie jak się o tym dowiedziałem, tylko jak byliśmy na miejscu na Stadionie Narodowym. Gdy robiliśmy nagrania, wszedłem na trybuny, zobaczyłem ten ogrom i pomyślałem, że jest grubo.”

XTB KSW Colosseum 2 – gdzie oglądać?

Gala XTB KSW Colosseum 2, na której w walce wieczoru Mamed Khalidov zmierzy się po raz trzeci ze Scottem Askhamem transmitowana będzie tylko i wyłącznie w Viaplay. Cena za miesięczny dostęp to tylko 54,99 zł. Wykupując pakiet otrzymujesz dostęp do filmów, seriali i meczy na żywo! Transmisja odbędzie się w sobotę 3 czerwca i tradycyjnie rozpocznie się o godzinie 19:00.

Niestety transmisja nie jest dostępna w żadnej ze stacji telewizyjnych, ale można ją oczywiście oglądać na telewizorze Smart TV w aplikacji Viaplay, która jest dostępna w całej Polsce zarówno na telewizorach, komputerach, laptopach, tabletach jak i smartfonach.

Roman Szymański: „Z tej walki tylko jedna osoba wyjdzie cała.”

3 czerwca na Stadionie Narodowym Roman Szymański stoczy swoją trzynastą walkę dla organizacji KSW, ale po raz pierwszy zawalczy podczas tak ogromnego wydarzenia. Co do powiedzenia przed rewanżem z Mirceą miał Szymański?

„W tamtej walce było ciężko zrobić coś lepiej. Przez całą pierwszą rundę rzucałem nim na lewo i prawo po klatce. On walczył o życie, a ja walczyłem o to, żeby skończyć go przed końcem pierwszej rundy. Valeriu jest mocnym wyzwaniem i udowodnił to w walce chociażby z Borysem Mańkowski, jak go znokautował kolanem. Odrobił lekcję i się odbudował. Jest zaraz za mną w rankingu. Walki na szczycie mu się należą. Szlifowałem formę i przygotowałem się najlepiej jak potrafiłem. To nie będzie proste starcie, na pewno nie, ale na pewno też z tej walki tylko jedna osoba wyjdzie cała.”

XTB KSW Colosseum 2 – kursy bukmacherskie

Wszystkie gale KSW obstawić możesz u bukmachera eFortuna.pl. Nowi użytkownicy za samą rejestrację otrzymają darmowe 20 zł, a także kolejne 10 do pierwszego depozytu. Co najważniejsze, pierwsze 3 zakłady na łączną kwotę 600 zł obstawią bez ryzyka!

Wartość pierwszego zakładu wynosi 100 zł, które w przypadku porażki bukmacher zwraca na konto. Stawka drugiego wzrasta do 200 zł, a trzeci do aż 300 zł, które wrócą na konto gracza.

-> Odbierz BONUSY i obstaw galę XTB KSW Colosseum 2!

Bonus w eFortuna.pl to między innymi 20 zł za samo otwarcie konta! Jeśli chcesz wytypować galę XTB KSW Colosseum 2 – kliknij tutajRejestracja zajmuje dosłownie 30 sekund. Na starcie czekają na Ciebie dodatkowe bonusy! Trzy pierwsze zakłady bez ryzyka do 600 zł? To możliwe tylko w eFortuna.pl.

W ostatnich dniach zmianie uległy kursy co-main eventu gali XTB KSW Colosseum 2. Na wygraną Romana Szymańskiego, który jest faworytem wystawiono kurs 1.40, natomiast na wygraną Valeriu Mircei ustalono kurs wysokości 2.77.

Poniżej pełna lista kursów jakie bukmacher wystawił na galę XTB KSW Colosseum 2:

Gale XTB KSW Colosseum 2 obstawisz u polskiego legalnego bukmachera firmy eFortuna.pl, która jest równocześnie oficjalnym sponsorem organizacji KSW. Na stronie znajdziesz również kursy i typy na inne walki, które odbędą się na czerwcowej gali. W klatce KSW zobaczymy m.in. Mameda Khalidova, Mariusza Pudzianowskiego, czy Arkadiusza Wrzoska.

źródło: oficjalna strona internetowa KSW

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments