roman dolidze vs anthony hernandez na ufc 302 w newark

Roman Dolidze vs Anthony Hernandez na UFC 302 w Newark

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 26 marca 2024

Roman Dolidze i Anthony Hernandez zmierzą się 1 czerwca na gali UFC 302 w Newark. Walka została zakontraktowana w kategorii średniej.

Damon Martin z amerykańskiego portalu MMAFighting poinformował, że matchmakerzy organizacji UFC zestawili interesujące starcie w kategorii do 84 kilogramów.

1 czerwca na UFC 302 w Newark w octagonie UFC zmierzą się Roman Dolidze i Anthony Hernandez. Będzie to zatem pojedynek zawodników znajdujących się na przeciwnym biegunie jak chodzi o ostatnie rezultaty w najlepszej lidze MMA na świecie.

Gruzin jest bez wątpienia bardziej znany z dwójki zawodników. Dolidze przegrał jednak dwie ostatnie walki w octagonie UFC natomiast „Fluffy” legitymuje się serią pięciu zwycięstw z rzędu.

30-letni Hernandez poddał czterech z pięciu ostatnich rywali dzięki czemu wypracował sobie szansę na pojedynek z oponentem z czołowej dziesiątki rankingu kategorii średniej.

Dla niespełna 36-letniego Dolidze może to być ostatnia szansa na marzenia o walkach z topowymi nazwiskami dywizji do 84 kilogramów. Ewentualna porażka w starciu z Hernandezem zapewne przekreśli szansę na wielkie, kasowe pojedynki.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments