Robisz zakupy w Decathlon? Sprawdź czego możesz oczekiwać i z jakich usług korzystać

S
0
Opublikowano: 12 grudnia 2023

Decathlon to zwykle pierwsze, co przychodzi na myśl, gdy planujesz zakup sprzętu sportowego. Nie może to zresztą dziwić – ogromna sieć sklepów jest dostępna w całej Polsce, w większych i mniejszych miastach. Szeroka oferta artykułów to jednak nie wszystko, co oferuje firma Decathlon. Z jakich jeszcze usług możesz skorzystać?

Decathlon Rent – wypożyczalnia sprzętów sportowych

Czy zakup jest jedynym sposobem aby móc cieszyć się wybranym sprzętem sportowym? Nie koniecznie. Niejednokrotnie spotykamy się z sytuacją, w której możemy wziąć udział w ciekawym wyjeździe lub aktywności, ale nie posiadamy danego sprzętu sportowego. Wypożyczenie go jest w takiej sytuacji idealnym rozwiązaniem.

To też świetny sposób, by przetestować produkt przed zakupem. Jeśli planujesz zakup np. roweru ale nie jesteś pewien, który model sprawdzi się lepiej – przetestuj go wcześniej. W Decathlon Rent znajdziesz bogatą ofertę różnego rodzaju sprzętów sportowych na wynajem. Wystarczy wybrać ten, którego szukasz, określić długość wynajmu i odebrać z placówki znajdującej się najbliżej Twojego miejsca pobytu. Przekonaj się, jakie to łatwe i wygodne!

Poznawaj ciekawe wydarzenia sportowe z Decathlon GO

Duża dostępność sprzętu sportowego w przystępnych to jedno. Jak już wejdziesz w posiadanie butów do biegania czy odpowiedniego stroju, dobrze jest go gdzieś wykorzystać, prawda? Na stronie Decathlon GO znajdziesz liczne wydarzenia sportowe na terenie całej Polski! Jeśli natomiast chcesz zadbać o formę w domu, sprawdź liczne darmowe treningi online. Co bardzo istotne – wiele z eventów jest całkowicie darmowa.

W Decathlon GO cały czas pojawiają się nowe eventy oraz coraz to nowe możliwości. Warto zaglądać tam przynajmniej raz na tydzień, dzięki czemu będziecie trzymać rękę na pulsie. Chcąc przypomnieć sobie rywalizację na korcie, boisku do piłki nożnej, czy siatkówki nie musisz skupiać się na jednej dyscyplinie. Decathlon GO ułatwi każdemu znalezienie grupy, z którą można przygotować się do najbliższych zawodów!

Decathlon Support – obsługa posprzedażowa i wsparcie techniczne

W razie problemów, czy pytań dotyczących nabytych rzeczy Klienci Decathlon zawsze mogą skorzystać z działu wsparcia technicznego, Decathlon Support. Posiadacze rowerów otrzymają też specjalną książeczkę, w której znajdą niezbędne informacje dotyczące ostatnich przeglądów dwukołowców.

Decathlon Support to usługa posprzedażowa, z której Klienci mogą korzystać za pośrednictwem strony internetowej i przez Infolinię – zarówno samemu próbując rozwiązywać problemy, jak i przez opcję Door to Doo. Majsterkowicze na pewno zdecydują się jednak na opcję “Napraw Sam”. Tam dostępne są liczne materiały wideo pokazujące, jak rozwikłać nurtujący kłopot.

Jedną z największych zalet Decathlon Support jest czas działania. Infolinia jest dostępna w godzinach 8-20, a strona internetowa – przez całą dobę. Wystarczy wpisać w wyszukiwarce model sprzętu, dzięki czemu natychmiastowo traficie do odpowiedniej zakładki. Jeśli nie macie pewności, wystarczą też same słowa kluczowe. Przeglądając okienka po wklepaniu “rower stacjonarny” na pewno trafisz na swój sprzęt i znajdziesz wszelkie potrzebne Ci informacje. 

Serwis Decathlon – skorzystaj z naprawy i przeglądu u profesjonalisty

Oczywiście niektóre problemy wymagają specjalistyczne sprzętu. Tu z pomocą przychodzi Decathlon Serwis, który znaleźć możecie w każdym sklepie. Sytuacje losowe mogą zdarzyć się każdemu. Niech rzuci kamieniem ten, kto nigdy w życiu nie spotkał się ze scentrowanym kołem, przebitą dętką, czy uszkodzeniem stelaża w namiocie.

Zaglądając na stronę Decathlon Serwis wystarczy odszukać najbliższą Was placówkę i sprawdzić, czy dana usługa jest w nim wykonywana. W ten sposób oszczędzacie czas i pieniądze, ale przede wszystkim zapewniacie sobie profesjonalną obsługę sprzętu. Nie martwcie się też zadawać pytania. Człowiek uczy się całe życie, więc zawsze możecie dowiedzieć się nowych niuansów na temat tego, jak lepiej użytkować swoje ulubione urządzenia.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments