robert bryczek vs albert duraev na ufc vegas 86

Robert Bryczek zmierzy się z byłym rywalem Piotra Strusa na gali UFC Vegas 86!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 20 grudnia 2023

Wreszcie pojawiła się konkretna informacja na temat tego kiedy w organizacji UFC zadebiutuje Robert Bryczek. Okazuje się, że Polak wystąpi 10 lutego na gali UFC Vegas 86.

Robert Bryczek miał zadebiutować w organizacji UFC we wrześniu jednak ostatecznie termin debiutu zdecydowanie odłożył się w czasie. Bryczek zaliczy pierwszą walkę w octagonie UFC, 10 lutego na gali UFC Vegas 86.

Polak zmierzy się z byłym rywalem Piotra Strusa, który jest zarazem niedoszłym rywalem Michała Oleksiejczuka. Oponentem Bryczka będzie doświadczony Albert Duraev. „Machete” to zawodnik, który był mistrzem organizacji ACA i właśnie po wygranej nad Strusem miał trzyletnią przerwę od startów.

Duraev niespodziewanie wystartował w programie Dana White’s Contender Series skąd trafił do najlepszej ligi MMA na świecie. Od tamtej pory stoczył w UFC zaledwie cztery walki, notując dwie wygrane i dwie porażki.

Obaj zawodnicy dysponują niemal identycznym doświadczeniem jak chodzi o starty w zawodowym MMA. Duraev ma na koncie 21 stoczonych walk natomiast Bryczek do tej pory stoczył 22 profesjonalne walki. Albert legitymuje się rekordem 16-5 natomiast Robert może pochwalić się bilansem 17-5.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments