Robert Bryczek zawalczy na ufc 304 mamy drugiego Polaka w karcie walk

Robert Bryczek zawalczy na UFC 304, mamy drugiego Polaka w karcie walk!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 23 maja 2024

Robert Bryczek stoczy pojedynek na UFC 304 w Manchesterze. Rywalem Polaka będzie Christian Leroy Duncan.

Organizacja UFC ogłosiła kolejny pojedynek, który wejdzie w skład karty walk gali UFC 304 w Manchesterze. 27 lipca w octagonie zmierzą się Christian Leroy Duncan i Robert Bryczek.

Dla polskich kibiców oznacza to, że mamy drugiego Polaka w karcie walk wakacyjnej gali w Anglii. Podobnie jak Łukasz Brzeski, tak i Robert Bryczek zawalczy z reprezentantem gospodarzy.

Christian Leroy Duncan to zawodnik, który był mistrzem organizacji Cage Warriors w kategorii średniej. To właśnie z rodzimej federacji Duncan trafił bezpośrednio do UFC. Do tej pory w octagonie najlepszej ligi MMA na świecie Christian stoczył cztery walki z czego trzy wygrał przed czasem i jedną przegrał po decyzji sędziów.

Mimo dobrych wyników Anglika to Robert Bryczek dysponuje zdecydowanie większym zawodowym doświadczeniem. Duncan walczy profesjonalnie zaledwie od 2020 roku. Kiedy Christian Leroy Duncan rozpoczynał karierę Polak miał już na koncie trzynaście stoczonych walk.

Duncan ma jednak jeden wielki atut, mianowicie wielki zasięg ramion, który wynosi aż 201 centymetrów. Będzie to pozwalało Anglikowi na trzymanie Bryczka na dystans. Wierzymy jednak, że naszemu reprezentantowi uda się zbliżyć do rywala i ustrzelić go potężnym ciosem.

Kto wygra walkę Duncan vs Bryczek?

Loading ... Loading ...
Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments