mansur abdurzakov poddał michała pietrzaka i został nowym mistrzem FEN video

Mansur Abdurzakov poddał Michała Pietrzaka w 1 rundzie i zdobył pas FEN! [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 16 czerwca 2024

Mansur Abdurzakov i Michał Pietrzak zmierzyli się w walce wieczoru FEN 55. Górą był Abdurzakov, który poddał Pietrzaka i zdobył pas mistrzowski FEN w kategorii półśredniej.

Mansur Abdurzakov i Michał Pietrzak spotkali się w main evencie gali FEN 55 w Ostródzie. Stawką tego starcia był wakujący pas mistrzowski FEN w kategorii półśredniej. Pietrzak wskoczył do rozpiski na zastępstwo. Abdurzakov miał po swojej stronie przewagę warunków fizycznych oraz pełny obóz przygotowawczy natomiast Pietrzak dysponował większym doświadczeniem.

Na początku pojedynku zawodnicy wymieniali ciosy w stójce i pozwalali sobie na sporadyczne kopnięcia. Po niespełna dwóch minutach walki częściej zaczął trafiać Mansur Abdurzakov, który porozcinał twarz Michała Pietrzaka i trafiał mocnymi kolanami pod siatką.

Mansur bardzo dobrze pracował w klinczu dociskając Zgniatacza do siatki. Pietrzak starał się odpowiadać kolanami jednak Abdurzakov wystrzelił potężnym, krótkim łokciem. Pietrzak odwrócił sytuację i starał się przenieść walkę na matę jednak zawodnik WCA podjął próbę gilotyny.

Nic z tego nie wyszło jednak Abdurzakov szybko zaczął atakować łokciami z dołu. Michał Pietrzak starał się stabilizować pozycję z góry i dociskać rywala do maty. Abdurzakov bardzo sprytnie i szybko zapiął trójkąt nogami i wykorzystał moment, aby wyprowadzać kolejne łokcie na głowę Pietrzaka. Ostatecznie Michał Pietrzak nie miał wyjścia i odklepał ciasne duszenie.

Mansur Abdurzakov poddał Michała Pietrzaka w pierwszej rundzie i został nowym mistrzem FEN w kategorii półśredniej. Materiał video z kończącą akcją możecie zobaczyć poniżej.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments