Mariusz Pudzianowski czas leci nieubłaganie

Mariusz Pudzianowski: „Czas nieubłaganie leci. Cieszę się sportem, nie prowadzę morderczych treningów”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 16 czerwca 2024

Mariusz Pudzianowski zdaje sobie sprawę z tego, że lata lecą. Popularny Pudzian zamieścił szczery wpis, w którym skomentował aktualne treningi.

Mariusz Pudzianowski to były wielokrotny mistrz świata strongman, który w 2009 roku podjął decyzję o rozpoczęciu zawodowych startów w MMA i związaniu się kontraktem z federacją KSW. Kariera Pudziana w MMA trwa już zatem piętnaście lat!

Pudzianowski zdaje sobie sprawę z tego, że lata lecą i młodszy już nie będzie. Mimo to regularnie trenując, daje przykład młodszemu pokoleniu. Mariusz zamieścił szczery wpis na instagramie.

– Czas nieubłaganie leci i teraz tylko cieszę się sportem…. Moje rekordy to efekty konsekwencji i regularnych ćwiczeń. Teraz nie prowadzę morderczych treningów, starzeje się w swoim tempie i staram się trzymać dobrą kondycje, której życzę każdemu w moim wieku (47 lat).

W ostatnich tygodniach wiele mówi się o tym, że Mariusz Pudzianowski stoczy kolejną walkę w klatce KSW na gali KSW 100 w listopadzie. Wymieniane są nazwiska potencjalnych rywali. Najczęściej jako ewentualnych przeciwników Pudziana fani i eksperci widzą Łukasza Parobca i Eddiego Halla.

Kontrakty nie zostały jeszcze podpisane i zapewne wszystko okaże się dopiero po wakacjach.

Zostaw ocenę
3
1
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments