Rizin 44 Kleber Koike vs. Masanori Kanehara

Rizin 44: Kleber Koike zawalczy z weteranem Sengoku i UFC! Ogłoszono siedem walk wrześniowej gali!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 09 sierpnia 2023

Japońska federacja Rizin ogłosiła, aż siedem walk, które odbędą się 24 września na gali Rizin 44 w Saitama Super Arena. W walce wieczoru Kleber Koike Erbst zmierzy się z Masanorim Kaneharą, weteranem organizacji Sengoku, Pancrase oraz UFC!

O Kleberze Koike ostatnio było głośno z powodu zamieszania na gali Bellator vs. Rizin 2. Bracia Pitbull zarzucali Koike atak w szatni oraz spowodowanie wielkiej awantury. Patricio Pitbull: „Kleber Koike to pierd*lony tchórz!” Były mistrz zaatakował jednego z braci Pitbull w szatni! Teraz jednak przyszedł czas na dobre informacje na temat grapplera.

Prezes Nobuyuki Sakakibara zwołał specjalną konferencję prasową podczas, której zaanonsowano, aż siedem walk gali planowanej na 24 września. Na Rizin 44 w Saitama Super Arena zobaczymy wiele ekscytujących pojedynków.

W walce wieczoru Kleber Koike Erbst zmierzy się z Masanorim Kaneharą, weteranem takich organizacji jak Pancrase, Sengoku, Deep czy UFC. Obaj zawodnicy z nie jednego pieca chleb jedli, a teraz budują swoją markę w czołówce kategorii piórkowej federacji Rizin.

Ciężko nie odnieść wrażenia, że starcie Koike z Kaneharą będzie eliminatorem do walki o pas mistrzowski dywizji piórkowej. Na niedawnej gali Bellator vs. Rizin 2 po wakujący pas kategorii do 66 kilogramów sięgnął Azer Vugar Karamov i prezes Sakakibara zapewne będzie chciał wyłonić dla niego mocnego rywala.

Na gali Rizin 44 po raz kolejny w ringu japońskiej federacji zaprezentuje się Amerykanin Spike Carlyle, łączący starty w Rizin z walkami w Bellatorze. Zestawiono także dwa pojedynki w kategorii ciężkiej, a w jednym z nich wystąpi Todd Duffee, który zawalczy z byłym sumitą Tsuyoshim Sudario. Poniżej znajdziecie aktualną kartę walk wydarzenia, kolejność walk zapewne ulegnie zmianie.

Rizin 44 – aktualna karta walk

Karta główna:

  • Kleber Koike Erbst vs. Masanori Kanehara – walka wieczoru
  • Spike Carlyle vs. Yoshinori Horie
  • Juntarou Ushiku vs. Kyohei Hagiwara – walkę ogłoszono 30 lipca
  • Yoshiki Nakahara vs. Rikuto Shirakawa
  • Kazumasa Majima vs. Takeji Yokoyama
  • Taichi Nakajima vs. Ryo Okada
  • Shoma Shibaishi vs. Janos Csukas
  • Tsuyoshi Sudario vs. Todd Duffee
Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments