Vugar karamov pokonał mikuru asakurę super rizin 2

Bellator vs. Rizin 2: Vugar Karamov pokonał Mikuru Asakurę i został nowym mistrzem Rizin w kategorii piórkowej!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 30 lipca 2023

W walce wieczoru gali Bellator vs. Rizin 2, Super Rizin 2 zmierzyli się Mikuru Asakura i Vugar Karamov. Pojedynek zakontraktowano w limicie kategorii piórkowej, a stawką starcia był wakujący pas mistrzowski tej dywizji.

Zarówno Mikuru Asakura jak i Vugar Karamov mają na koncie trzy kolejne wygrane. Zawodnicy stoczą bój o wakujący pas mistrzowski kategorii piórkowej. Bezkrólewie nie potrwa zatem długo. Przypominamy, że mistrzem tej dywizji był Kleber Koike Erbst, który przekroczył dopuszczalny limit wagowy i został pozbawiony trofeum.

Pojedynek Asakura vs. Karamov był main eventem gali Super Rizin 2. Ta część wydarzenia zamykała kolejny wspólny event Bellatora i Rizin. Japończyk to przede wszystkim doskonały striker, po stronie Azera stoją natomiast doskonałe zapasy. Jaki był wynik w tym starciu? Kto został nowym mistrzem?

Bellator vs. Rizin 2: Asakura vs. Karamov – relacja, wynik walki

Czas na main event gali Bellator vs. Rizin 2 / Super Rizin 2! Spokojne otwarcie walki o pas kategorii piórkowej. Zawodnicy wzajemnie się badają wypuszczając sporadyczne, pojedyncze ciosy. Azer idzie po nogi Japończyka. Karamov trafia Asakurę w stójce, Mikuru stara się bronić jednak Vugar wycina przeciwnika i bardzo szybko przechodzi do dosiadu. Tam Karamov zasypuje Asakurę ciosami, a gdy ten się odwraca i próbuje wstać Azer wpina ciasne duszenie i Asakura odklepuje! Bardzo ważne zwycięstwo dla reprezentanta Azerbejdżanu przed premierową galą federacji Rizin w Baku!

Vugar Karamov pokonał Mikuru Asakurę przez poddanie (duszenie) w 1 rundzie.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments