renato moicano wskazał faworytów dariush vs tsarukyan i turner vs green

Renato Moicano wskazał faworytów w walkach Dariush vs Tsarukyan i Turner vs Green!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 29 listopada 2023

Renato Moicano notowany w TOP 15 rankingu UFC w kategorii lekkiej wytypował wyniki walk Dariush vs Tsarukyan i Turner vs Green. Wspomniane starcia odbędą się 2 grudnia na gali UFC Austin.

Renato Moicano z wielkim skupieniem będzie przyglądał się rozgrywce w dywizji lekkiej w najbliższy weekend. Już 2 grudnia na gali UFC w Austin w octagonie dojdzie bowiem do dwóch arcyciekawych starć w kategorii do 70 kilogramów.

W walce wieczoru Beneil Dariush podejmie Armana Tsarukyana natomiast w co-main evencie Jalin Turner zmierzy się z Bobbym Greenem. Brazylijczyk odniósł się do obu tych pojedynków na łamach swojego kanału na youtube.

Renato Moicano typuje wynik walki Dariush vs Tsarukyan

Na początek Renato Moicano skupił się na zestawieniu Beneil Dariush vs Arman Tsarukyan. Co na temat tego zestawienia powiedział Brazylijczyk?

– Beneil Dariush robi się coraz starszy, a mimo to był w stanie pokonać stosunkowo nowego zawodnika w UFC jakim jest Mateusz Gamrot. Gamrot to bardzo, bardzo dobry grappler. Mateusz pokonał Tsarukyana, więc ciężko mi się odnieść do tego zestawienia. Niektórzy mówią, że skoro Gamrot pokonał Tsarukyana, a Dariush wygrał z Gamrotem to oznacza, że Dariush pokona Tsarukyana. Ja tak nie myślę. Uważam, że Arman pokona Beneila ponieważ potrafi sprowadzać i kontrolować walkę w parterze, rozbijając rywala łokciami. To może być decydujący czynnik, Dariush jest twardy więc przetrwa pełen dystans jednak to Tsarukyan zgarnie wygraną po decyzji sędziów.

Renato Moicano wskazał faworyta walki Turner vs Green

Brazylijczyk odniósł się także do co-main eventu. Moicano wskazał faworyta walki Jalin Turner vs Bobby Green.

– Myślę, że Jalin Turner pokona Bobby’ego Greena. Jalin jest wysoki i świetnie zapina duszenie gilotynowe. Green zapewne nie będzie szedł po sprowadzenia, zwłaszcza jak weźmiemy pod uwagę gabaryty Turnera. Green będzie miał problem, żeby sięgnąć Jalina. Wiem, że Turner ma na koncie dwie kolejne porażki, w dodatku nie zrobił wagi na ostatni pojedynek. W sumie nie wiem jak on ją robi, wygląda na to, że jest jeszcze cięższy na co dzień niż ja. Niezależnie od tego uważam, że to Turner wygra.

UFC: Dariush vs Tsarukyan – aktualne kursy

Zgadzacie się z typami Renato Moicano, a może macie odmienne zdanie? Przypominamy, że całą galę UFC Austin możecie wytypować na stronie legalnego polskiego bukmachera Fortuna. Po rejestracji, możecie skorzystać z promocji dla nowych graczy,. która obejmuje trzy zakłady bez ryzyka, odpowiednio do 100, 200 oraz 300 zł.

Tak prezentują się aktualne kursy bukmacherskie na walkę Beneil Dariush vs. Arman Tsarukyan

TYPYKURSYBUKMACHER
Beneil Dariush3.15FORTUNA
Arman Tsarukyan1.36FORTUNA
Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments