Radek Paczuski Colosseum

Radosław Paczuski w karcie walk KSW Colosseum 2! [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 28 marca 2023

Radosław Paczuski w karcie walk KSW Colosseum 2! Federacja oficjalnie potwierdziła udział doskonałego kickboksera w gali, która odbędzie się 3 czerwca na Stadionie Narodowym.

W ostatnich dniach sporo mówiło się o tym, że Radosław Paczuski znajdzie się w rozpisce gali KSW Colosseum 2. 15 marca zawodnik Uniq Fight Club w mediach społecznościowych zasugerował, że zbliża się kolejny wielki pojedynek. Radosław Paczuski zapowiada kolejny pojedynek w KSW: „Duża walka na horyzoncie…”

W weekend przy okazji gali 'Heraklesy polskiego MMA 2022′ w jednym z wywiadów Michał Materla został zapytany o galę na Stadionie Narodowym i o to czy jest grany temat walki z Radosławem Paczuskim. Michał Materla wypełnił kontrakt! Berserker może odejść z KSW, ale… jest oferta walki na KSW Colosseum 2!

Dziś federacja KSW oficjalnie potwierdziła udział Radka w gali KSW Colosseum 2, choć jeszcze nie zdradzono kto będzie rywalem Paczuskiego to zapewne wszystko rozegra się na dniach, gdyż w oficjalnej informacji prasowej pojawiła się zapowiedź, że ogłoszenie nazwiska rywala pojawi się wkrótce.

Radosław Paczuski wszedł przebojem do świata MMA i w tym roku zanotował już jeden występ w okrągłej klatce KSW. Na gali w Szczecinie przegrał minimalnie na punkty z Tomaszem Romanowskim. Ta porażka przerwała serię pięciu kolejnych wygranych.

Radosław Paczuski KSW Colosseum 2

Zostaw ocenę
0
0