Radosław Paczuski KSW walka

Radosław Paczuski zapowiada kolejny pojedynek w KSW: „Duża walka na horyzoncie…”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 15 marca 2023

Radosław Paczuski na łamach social mediów zapowiedział kolejny występ w klatce federacji KSW. Kikcbokser po raz ostatni walczył w okrągłej klatce na gali KSW 78 w Szczecinie kiedy to uległ minimalnie na punkty Tomaszowi Romanowskiemu.

Radosław Paczuski do tej pory stoczył trzy walki dla federacji KSW. Zawodnik Uniq Fight Club wygrał dwa pierwsze starcia z Jasonem Wilnisem oraz Jasonem Radcliffem. Niestety trzeci występ w okrągłej klatce nie był dla Radka już tak udany. Oczywiście mowa tu o wyniku walki bo sam pojedynek z Tomaszem Romanowskim był wyśmienity i bez wątpienia będzie jednym z kandydatów do miana walki 2023 roku w MMA.

Teraz 30-letni kickbokser zamieścił na instagramie materiał video z treningu z dopiskiem, który rozpalił nadzieję fanów na szybki powrót Paczuskiego do klatki KSW.

„Duża walka na horyzoncie… trenujemy ciężko!”

Do obsadzenia pozostało wiele nadchodzących wydarzeń, wciąż nie znamy bowiem pełnych kart gal KSW 81 w Tomaszowie Mazowieckim, KSW 82 w studiu telewizyjnym oraz KSW Colosseum 2 na Stadionie Narodowym. Wkrótce przekonamy się, na której z tych gal zobaczymy Paczuskiego w akcji.

Gdzie oglądać najbliższą galę KSW?

Gala KSW 80, na której w walce wieczoru Robert Ruchała zmierzy się z Lom-Ali Eskievem transmitowana będzie tylko i wyłącznie w Viaplay. Cena za miesięczny dostęp to tylko 54,99 zł. Wykupując pakiet otrzymujesz dostęp do filmów, seriali i meczy na żywo!

Niestety transmisja nie jest dostępna w żadnej ze stacji telewizyjnych, ale można ją oczywiście oglądać na telewizorze Smart TV w aplikacji Viaplay, która jest dostępna w całej Polsce zarówno na telewizorach, komputerach, laptopach, tabletach jak i smartfonach.

Zostaw ocenę
0
0