radek paczuski o walce wrzosek vs szpilka arek ma szeroki wachlarz

Radek Paczuski o walce Wrzosek vs Szpilka: „Arek ma niszczące kopnięcia, Artur będzie miał ciężko je zauważyć” [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 08 kwietnia 2024

Radosław Paczuski wypowiedział się na temat wielkiej walki Arkadiusz Wrzosek vs Artur Szpilka.

Radosław Paczuski był gościem w studiu portalu FanSportu. Radek udzielił bardzo długiego wywiadu, w którym opowiedział między innymi o kontuzjach, a także o wynikach w klatce KSW.

Arkadiusz Wrzosek i Artur Szpilka zmierzą się 11 maja na gali XTB KSW 94 w Ergo Arenie. Radosław Paczuski jest klubowym kolegą Arka Wrzoska. Prowadzący Michał Tuszyński zapytał Paczuskiego o to zestawienie.

Paczuski na temat walki Wrzosek vs Szpilka

Jak Radek zapatruje się na wielki pojedynek dwóch uznanych stójkowiczów? Paczuski wymienił zalety Artura Szpilki.

– Artur ma swoje atuty bo jest zawodnikiem, który walczył w boksie na najwyższym poziomie. Janek Błachowicz nawet mówił, że Artur bardzo mocno, silnie uderza. Szybko uczy się nowej formuły i świetnie się odnajduje w tym MMA. Wydaje się, że takie ciśnienie z głowy mu zeszło i po prostu dobrze się czuje. Rozmawiałem z nim to mówił, że dużo z tego radości czerpie, myślę że to jest też bardzo istotne.

Następnie Radosław Paczuski wypowiedział się na temat swojego klubowego kolegi Arkadiusza Wrzoska.

– Jeżeli chodzi o Arka, ja po prostu stawiam go w roli faworyta w tej walce. Ma bardzo szeroki wachlarz możliwości. To jest też zawodnik, który bardzo szybko się uczy. Już teraz bardzo mocno boksuje, a dodatkowo ma kopnięcia na najwyższym poziomie. Ja uważam, że na takiego boksera jak Artur, który dopiero wchodzi w MMA to te kopnięcia, które ma Arek ciężko będzie zarejestrować, po prostu zauważyć. To jest bardzo szybkie kopnięcie, bardzo mocne. Czy na głowę czy middle-kick. Czy te niskie kopnięcia, naprawdę są bardzo niszczące w wykonaniu Arka. Uważam, że ciężko tak szybko się nauczyć, żeby to wszystko obronić. Poza tym ta mała rękawiczka, przy kopnięciu na głowę no to niewiele broni. Dodatkowo Arek bardzo szybko się uczy zapasów, jego przewrócić to jest ciężkie zadanie. Arek ma wiele atutów.

Walkę Wrzosek vs Szpilka, a także wszystkie pozostałe pojedynki gali KSW 94 możecie obstawić u legalnego polskiego bukmachera FORTUNA.

TYPYKURSYBUKMACHER
Arkadiusz Wrzosek1.32FORTUNA
Artur Szpilka3.40FORTUNA

Kto wygra walkę Wrzosek vs Szpilka?

Loading ... Loading ...
Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments