Pudzian Szpila Juras trening KSW WCA

Pudzianowski i Szpilka ponownie trenowali na jednej sali!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 12 maja 2023

Mariusz Pudzianowski i Artur Szpilka ponownie trenowali na jednej sali w klubie WCA. Fotkę z bohaterami gali XTB KSW Colosseum 2 zamieścił Łukasz Jurkowski. Popularny „Juras” w jednym z komentarzy dodał także, że zdecydowanie woli taką przyjacielską atmosferę od „podróbek” Conora McGregora.

Mariusz Pudzianowski i Artur Szpilka zmierzą się 3 czerwca na gali KSW na Stadionie Narodowym. Kolejne wydanie Colosseum nie mogło się obejść bez pojedynku, który przyciągnie tłumy na trybuny i tak właśnie jest w przypadku zestawienia byłego mistrza świata strongman z byłym pretendentem do tytułu mistrza świata w boksie.

W ostatnich dniach federacja KSW opublikowała epicką video zapowiedź walki Pudzianowski vs. Szpilka. Możecie ją zobaczyć tutaj. Mariusz Pudzianowski vs. Artur Szpilka – epicka zapowiedź XTB KSW Colosseum 2. W sieci pojawił się także świetny rapowy numer, w którym Kizo, Kabe, ReTo, Gruby Mielzky i Borixon promują galę na Stadionie Narodowym. Premiera rapowego teledysku „COLOSSEUM” promującego galę XTB KSW Colosseum 2.

Nim przejdziemy do zdjęcia i komentarza Łukasza Jurkowskiego przypominamy, że już jutro odbędzie się gala KSW 82 w warszawskim ATM Studio.

KSW 82 – gdzie oglądać?

Gala KSW 82, na której w walce wieczoru Brian Hooi zmierzy się z Andrzejem Grzebykiem transmitowana będzie tylko i wyłącznie w Viaplay. Cena za miesięczny dostęp to tylko 54,99 zł. Wykupując pakiet otrzymujesz dostęp do filmów, seriali i meczy na żywo! Transmisja odbędzie się w sobotę 13 maja i tradycyjnie rozpocznie się o godzinie 19:00.

Niestety transmisja nie jest dostępna w żadnej ze stacji telewizyjnych, ale można ją oczywiście oglądać na telewizorze Smart TV w aplikacji Viaplay, która jest dostępna w całej Polsce zarówno na telewizorach, komputerach, laptopach, tabletach jak i smartfonach.

Pudzianowski i Szpilka ponownie na jednej sali!

Pudzian i Szpila po raz kolejny trenowali na jednej sali. Zawodników federacji KSW „przyłapał” na sali Łukasz Jurkowski. Popularny „Juras” zapozował do zdjęcia z Pudzianowskim i Szpilką i napisał:

„Już niebawem tych dwóch asów wejdzie do klatki na KSW Colosseum 2! Panowie dajcie show godne Stadionu Narodowego. Jaram się”

Zostaw ocenę
1
0
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments