KSW teledysk Colosseum 2 Kizo Kabe

Premiera rapowego teledysku „COLOSSEUM” promującego galę XTB KSW Colosseum 2 [VIDEO]

Bartosz Sobczak
3
Opublikowano: 11 maja 2023

Na kanale My To Sukces odbyła się premiera rapowego numeru, którego autorami są Kizo, Kabe, ReTo, Gruby Mielzky i Borixon. Teledysk „COLOSSEUM” promuję galę XTB KSW Colosseum 2, która odbędzie się 3 czerwca na Stadionie Narodowym w Warszawie.

W teledysku oczywiście pojawiła się cała plejada gwiazd federacji KSW z Mamedem Khalidovem, Mariuszem Pudzianowskim i Marianem Ziółkowskim na czele. W świetnie zrealizowanym materiale zaprezentowała się większość uczestników czerwcowej gali XTB KSW Colosseum 2.

Nim zapoznacie się z teledyskiem czołowych polskich raperów zachęcamy do zapoznania się z trailerem walki Mariusz Pudzianowski vs. Artur Szpilka, który został opublikowany dwa dni temu. Mariusz Pudzianowski vs. Artur Szpilka – epicka zapowiedź XTB KSW Colosseum 2.

Przypominamy także, że już w najbliższy weekend, w sobotę 13 maja odbędzie się studyjna gala KSW 82.

KSW 82 – gdzie oglądać?

Gala KSW 82, na której w walce wieczoru Brian Hooi zmierzy się z Andrzejem Grzebykiem transmitowana będzie tylko i wyłącznie w Viaplay. Cena za miesięczny dostęp to tylko 54,99 zł. Wykupując pakiet otrzymujesz dostęp do filmów, seriali i meczy na żywo! Transmisja odbędzie się w sobotę 13 maja i tradycyjnie rozpocznie się o godzinie 19:00.

Niestety transmisja nie jest dostępna w żadnej ze stacji telewizyjnych, ale można ją oczywiście oglądać na telewizorze Smart TV w aplikacji Viaplay, która jest dostępna w całej Polsce zarówno na telewizorach, komputerach, laptopach, tabletach jak i smartfonach.

Kizo ft. Kabe, ReTo, Gruby Mielzky, Borixon – COLOSSEUM

Kizo, który rozpoczyna rapowy numer „COLOSSEUM”, poza sceną muzyczną znany jest także z występów na freakowych galach, ponad to jest założycielem Grupy MTS, która zajmuje się managmentem zawodników. Jednym z podopiecznych Kiza jest „GLEBA”, który dołączył niedawno do federacji KSW i wystąpi na gali XTB KSW Colosseum 2.

Zostaw ocenę
17
1
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Josefbasin
20 dni temu

Mega dobry utwór siada w C..uj

Krzysztof
20 dni temu

Spoko dobrze to wyszło 👍🙂

Aldona
20 dni temu

SZTOS 💪💪💪