Pudzian vs Szpilka KSW Colosseum 2

Mariusz Pudzianowski vs. Artur Szpilka – epicka zapowiedź XTB KSW Colosseum 2 [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 09 maja 2023

Mariusz Pudzianowski i Artur Szpilka zmierzą się 3 czerwca na gali XTB KSW Colosseum 2. Najlepsza europejska organizacja MMA udostępniła epicką video zapowiedź tego pojedynku!

Mariusz Pudzianowski to postać, której nikomu nie trzeba przedstawiać. Wielokrotny Mistrz Świata Strongman przeszedł do MMA w grudniu 2009 roku i od tamtej pory regularnie melduje się w klatce federacji KSW.

Popularny „Pudzian” ma w rekordzie wygrane nad takimi fighterami jak: Oli Thompson, Rolles Gracie, Jay Silva, Łukasz „Juras” Jurkowski czy Michał Materla. Zwłaszcza efektowna wygrana przez nokaut zrobiła wrażenie na wielu ekspertach i fanach MMA, którzy spisywali Pudzianowskiego na straty w starciu z doświadczonym Berserkerem.

KSW 82 – gdzie oglądać?

Gala KSW 82, na której w walce wieczoru Brian Hooi zmierzy się z Andrzejem Grzebykiem transmitowana będzie tylko i wyłącznie w Viaplay. Cena za miesięczny dostęp to tylko 54,99 zł. Wykupując pakiet otrzymujesz dostęp do filmów, seriali i meczy na żywo!

Niestety transmisja nie jest dostępna w żadnej ze stacji telewizyjnych, ale można ją oczywiście oglądać na telewizorze Smart TV w aplikacji Viaplay, która jest dostępna w całej Polsce zarówno na telewizorach, komputerach, laptopach, tabletach jak i smartfonach.

Artur Szpilka pierwsze kroki w MMA

Artur Szpilka w MMA dopiero raczkuje jednak udało mu się już pokonać Serhiya Radczenko i Denisa Załęckiego. Oczywiście te nazwiska nijak mają się do poziomu rywali Pudzianowskiego jednak nie można było oczekiwać, że były pięściarz zostanie rzucony na głęboką wodę od początku startów w MMA.

Tak naprawdę walka z Mariuszem Pudzianowskim na gali XTB KSW Colosseum 2 będzie dla Artura Szpilki największym wyzwaniem w dotychczasowej karierze w MMA.

Mariusz Pudzianowski vs. Artur Szpilka – epicka zapowiedź

https://www.youtube.com/watch?v=ZFrDKaOuvgU&pp=ygUDa3N3

Gdzie obstawiać XTB KSW Colosseum 2? Typy i kursy

Kurs na wygraną Mariusza Pudzianowskiego wynosi 1.43 co jasno wskazuje, że to popularny „Pudzian” jest faworytem bukmacherów. Na zwycięstwo Artura Szpilki wystawiono natomiast kurs 2.66, który zapewne skusi wielu na postawienie na wygraną byłego pretendenta do mistrzostwa świata wagi ciężkiej w boksie.

Kursy bukmacherskie:

Bonus w eFortuna.pl to między innymi 20 zł za samo otwarcie konta! Jeśli chcesz wytypować galę XTB KSW Colosseum 2 – kliknij tutaj. Rejestracja zajmuje dosłownie 30 sekund. Na starcie czekają na Ciebie dodatkowe bonusy! Trzy pierwsze zakłady bez ryzyka do 600 zł? To możliwe tylko w eFortuna.pl.

Gale XTB KSW Colosseum 2 obstawisz u polskiego legalnego bukmachera firmy eFortuna.pl, która jest równocześnie oficjalnym sponsorem organizacji KSW. Na stronie znajdziesz również kursy i typy na inne walki, które odbędą się na czerwcowej gali. W klatce KSW zobaczymy m.in. Mameda Khalidova, Mariana Ziółkowskiego, czy Arkadiusza Wrzoska.

Zostaw ocenę
2
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments