Powrót byłego mistrza do UFC! Cain Velasquez pojawi się na gali UFC Vegas 84!

S
0
Opublikowano: 10 stycznia 2024

Cain Velasquez ponownie pojawi się na wydarzeniu spod szyldu UFC. Ostatni raz miało to miejsce przed dwoma laty.

Były mistrz wagi ciężkiej nie miał w ostatnich miesiącach najlepszej passy. Velasquez pozostaje obecnie na wolności za kaucją po postawieniu mu 10. zarzutów. Cain oczywiście do żadnego się nie przyznaje.

Jest to pokłosie sprawy sprzed kilkunastu miesięcy. Były mistrz UFC został oskarżony o próbę morderstwa mężczyzny, który molestował jego 4-letniego syna. Velasquez rzucił się w pogoń za Harrym Goularte i oddał strzały w kierunku pojazdu, którym uciekał pedofil. Jedna z kul trafiła Paula Bendera, ojczyma Goularte.

Velasquez wciąż czeka na rozprawę, ale nie siedzi bezczynnie. Wziął już udział w pro-wrestlingowym wydarzeniu Lucha Libre AAA, a podczas niedawnej gali Bellator 300 stanął w narożniku Usmana Nurmagomedova. Niebawem kibice zobaczą go też podczas eventu UFC.

Jak podał dziennikarz Rodrigo Del Campo, już w ten weekend Cain pojawi się w narożniku Gabriela Beniteza. Meksykański fighter podczas UFC Vegas 84 skrzyżuje rękawice z Jimem Millerem.

Właśnie rozmawiałem z Gabrielem Benitezem, wywiad pojawi się we czwartek na Claro Sports. Potwierdził, że podczas walki z Jimem Millerem, jego pierwszej od 18 miesięcy, do jego narożnika powróci Cain Velasquez. Ostatnim razem miało to miejsce 2 lata temu, na walce z Davidem Onamą.

Zostaw ocenę
1
2
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments