piotr kuberski znokautował michała materlę na ksw 92 video

Piotr Kuberski znokautował Michała Materlę pod koniec pierwszej rundy na KSW 92! [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 16 marca 2024

W co-main evencie gali KSW 92 zmierzyli się Piotr Kuberski i Michał Materla. Pojedynek byłego mistrza FEN z byłym mistrzem KSW zakontraktowano w limicie kategorii średniej.

Zarówno Michał Materla jak i Piotr Kuberski dysponują sporym doświadczeniem w zawodowym MMA. Do tej pory to reprezentant Berserkers Team mierzył się z mocniejszymi rywalami niejednokrotnie tocząc brutalne i krwawe wojny.

Zawodnik ANKOS MMA największy sukces osiągnął w ubiegłym roku zdobywając mistrzowski tytuł organizacji FEN. Wkrótce później Qbear przeniósł się do KSW gdzie zamierza szybko wspiąć się w rankingowej drabince i wywalczyć prawo do pojedynku o mistrzowski pas.

Jaki wynik padł w pojedynku Kuberski vs Materla? Relacja z walki na KSW 92.

Kuberski rozpoczął od niskiego kopnięcia by po chwili wystrzelić wysokim kopnięciem. Po chwili ponowna próba kopnięcia ze strony Qbeara. Sporo kopnięc Piotrka. Ładne ataki prostymi. Michał Materla będzie miał problem z poruszaniem się, gdyż noga jest już mocno okopana. Wymiana ciosów. Materla w tarapatach po serii celnych uderzeń zawodnika Ankosu. Prosty Materli po którym Kuberski gubi ochraniacz na szczękę. Wracamy jednak do walki i Piotr trafia ponownie. Materla odgryza się podbródkiem. Piotr Kuberski trafił Michała Materlę, Szczecinian zatoczył się po ciosie i padł do przodu. Kuberski dopadł rywala i zaczął atakować ground and pound. Choć Michał wstał pod siatką to Qbear dobił Berserkera potężnymi ciosami.

Piotr Kuberski znokautował Michała Materlę w pierwszej rundzie, 4:59

Zostaw ocenę
9
3
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments