Dana White przyznał pięć kontraktów Kevin Szaflarski

Pięciu zwycięzców otrzymało kontrakty od Dany White’a! Jak wypadł Kevin Szaflarski?

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 09 sierpnia 2023

Za nami pierwszy event siódmego sezonu programu, w którym Dana White przyznaje zawodnikom kontrakty. Wszyscy zwycięzcy walk w Dana White’s Contender Series 57 otrzymali umowy od UFC. Jak wypadł Kevin Szaflarski?

Dana White prezes organizacji UFC podjął decyzję o tym, aby nagrodzić wszystkich zwycięzców walk w pierwszym odcinku siódmego sezonu programu Dana White’s Contender Series. W przeszłości często bywało tak, że prezes najlepszej ligi MMA na świecie długo się zastanawiał i wybierał zaledwie jedno czy dwa nazwiska i to spośród zawodników, którzy skończyli walki przed czasem. Tym razem było zupełnie inaczej, gdyż zaledwie jedna walka zakończyła się przez nokaut, a mimo to White ochoczo rozdawał umowy, nagradzając nimi wszystkich zwycięzców.

Do UFC trafią zatem Cesar Almeida, Tom Nolan, Payton Talbott oraz Kevin Borjas. Jak wypadł Kevin Szaflarski? Niestety Polak przegrał z Caio Machado po jednogłośnej decyzji sędziów. Jak wiadomo dla przegranych szansę na otrzymanie umowy są minimalne. Niestety nasz reprezentant nie trafi do UFC, a umowę zgarnął Brazylijczyk Machado!

Pięciu zwycięzców otrzymało kontrakty od Dany White’a!

Na poniższym materiale video możecie zobaczyć moment, w którym Dana White przyznawał kolejne kontrakty zawodnikom, którzy wygrali walki na gali DWCS 57!

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments