phil de fries chce zdominować barnetta

Phil de Fries zapowiada walkę z Barnettem: „Ważę 135 kg i to będzie ponad siły starego i biednego Josha”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 20 lutego 2024

Phil de Fries i Josh Barnett zmierzą się w pojedynku na chwyty na gali KSW EPIC. Mistrz KSW zapowiada, że zdominuje starego i biednego Amerykanina, byłego mistrza UFC.

Już w sobotę 24 lutego na gali XTB KSW EPIC w Gliwicach – Phil de Fries i Josh Barnett stoczą pojedynek na zasadach submission fighting.

Phil de Fries przyznał, że to dla niego wielki zaszczyt, iż będzie mógł „dzielić” klatkę z tak wielkim mistrzem jak Josh Barnett.

– Nie mogę się doczekać tej walki. To będzie powiew świeżości. Uwielbiam Josha Barnetta. Znam go od dziecka. Zostawił po sobie wspaniałe dziedzictwo. Był mistrzem UFC. Walczył na całym globie i jest powszechnie znany w świecie MMA. To dla mnie zaszczyt, że będę mógł dzielić z nim klatkę.

Zgarnij kod PPV na KSW EPIC

Walkę De Fries vs. Barnett, możesz obejrzeć za darmo! Legalny polski bukmacher Fortuna przygotował specjalną ofertę dla nowych użytkowników, którzy czekają na ten pojedynek na KSW EPIC. Jak otrzymać darmowy kod PPV na galę KSW Epic? Poniżej znajdziesz zasady opisane krok po kroku:

  1. Załóż konto w eFortuna – KLIKAJĄC TUTAJ – koniecznie z tego linku promocyjnego + zaznacz zgody marketingowe
  2. Wpłać depozyt minimum 25 zł.
  3. Postaw pierwszy kupon z dwoma zdarzeniami na galę KSW EPIC za minimum 10 zł.
  4. GOTOWE! Kod PPV otrzymasz SMS-em lub na adres email.

WAŻNE! Pamiętaj, że musi to być pierwszy kupon po założeniu konta (dwa zdarzenia z KSW Epic na kuponie). Aby odebrać bonus musisz otworzyć konto Z TEGO LINKU. Ilość darmowych kodów jest ograniczona i wynosi tylko 150 sztuk. Kto pierwszy, ten lepszy!

Fortuna to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Phil de Fries zapowiada dominację na KSW EPIC

Mimo szacunku jakim De Fries darzy Barnetta, mistrz federacji KSW jest pewny zwycięstwa i uważa, że jego umiejętności oraz waga pozwolą mu na zdominowanie Amerykanina.

– W tej walce zamierzam pokazać swoją fizyczność i brutalną siłę. Aktualnie ważę 135 kilogramów i myślę, że to będzie ponad siły starego, biednego Josha. Ta walka tylko wzbogaci moje dziedzictwo. Teraz w moim rekordzie pojawi się starcie grapplerskie. Jeśli wygram z Joshem, wyzwę do walki kogoś ważnego, więc miejcie oczy otwarte.

Phil de Fries zdradził technikę, którą zamierza udusić Josha Barnetta.

– Zamierzam znowu wygrać przez duszenie bulldog choke. To mój popisowy numer. To będzie zderzenie stylów. Walczymy podobnie, ale sądzę, że jestem silniejszy. Nie ma opcji, żebym przegrał tę walkę. Szybkie sprowadzenie, szybkie skończenie, wielka wygrana, wielkie wyzwanie… i mnóstwo piwa.

Kto wygra walkę De Fries vs. Barnett?

Loading ... Loading ...
Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments