UFC

Pereira odpowiada na słowa Jotki: „Po co mam walczyć z kimś kto daje nudne walki?”

Pinterest LinkedIn Tumblr

Pereira odpowiada na słowa Jotki: „Po co mam walczyć z kimś kto daje nudne walki?” – Brazylijczyk szybko skontrował wypowiedź Polaka na temat tego, że Pereira wybiera sobie rywali zamiast przyjmować propozycje składane przez matchmakerów UFC.

Przypomnijmy, że kilka dni temu Krzysztof Jotko opublikował wpis, w którym stwierdził, że Brazylijczyk jest clownem. Polak przyjął bowiem ofertę walki z Pereirą na gali planowanej na 12 lutego 2022 roku. Jotko dodał, że Alex najpewniej boi się jego zapasów.

„Poatan” zamieścił duży wpis na swoim profilu na instagramie gdzie skomentował całą sytuację w następujący sposób:

„Nigdy wcześniej nie słyszałem o tym zawodniku jednak mój manager wymienił jego nazwisko. Po krótkiej dyskusji uznaliśmy, że to dla mnie żadne wyzwanie i wygrana w starciu z nim niewiele by mi dała. Dlaczego miałbym bić się z kimś kto ma na koncie 30 walk i nie jest nawet notowany w rankingu dywizji? On daje nudne walki, chciałby mnie tylko przytulać i obalać. Chcę rywala, który podobnie jak ja nastawi się na bójkę i będzie chciał zrobić show dla fanów. Nie szukam dziewczyny, jestem żonaty. Co gorsza po tym wszystkim on publikuje w sieci wpis i nazywa mnie klaunem, cóż gdybym ja miał jego styl walki pewnie poszukałbym innej pracy, może znajdzie się dla niego miejsce w cyrku?”

Comments are closed.