paweł pawlak o rewanżu z damianem janikowskim ksw

Paweł Pawlak na temat rewanżu z Damianem Janikowskim: 'Zrobił bardzo duży progres’ [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 22 grudnia 2023

Jaru skontaktował się z Pawłem Pawlakiem i przeprowadził rozmowę online z mistrzem KSW w kategorii średniej. W pewnym momencie padło pytanie o rewanż z Damianem Janikowskim. Co na ten temat powiedział Pawlak?

Paweł Pawlak obronił mistrzowski tytuł na gali KSW 89 w Gliwicach. Reprezentant Octopusa był lepszy od Michała Materli. W nowym roku Pawlaka czekają kolejne wyzwania.

Jaru skontaktował się z Pawłem by omówić występ na gali KSW, pojedynek z Michałem Materlą, a także tematy związane z przyszłością mistrza kategorii średniej.

W pewnym momencie padło pytanie dotyczące rewanżowej potyczki z Damianem Janikowskim. Pawlak i Janikowski zmierzyli się po raz pierwszy na gali KSW 63 we wrześniu 2021 roku i górą w tym starciu był Łodzianin.

Jak na ewentualny rewanż z Janikowskim nastawia się Pawlak? Co mistrz dywizji do 84 kilogramów powiedział na ten temat?

– Damian Janikowski bardzo dobrze się pokazał, ma chyba trzy wygrane z rzędu. To dobre zwycięstwa. Nawet już face to face zrobiliśmy z Damianem ostatnio na śniadaniu. Jak ktoś wchodzi na moje konto na instagramie to mogliście zobaczyć.

– Szczerze mówiąc obstawiam, że to będzie Damian, on wskoczy za Tomka Romanowskiego, będzie drugi w rankingu. Ma pasmo zwycięstw. Zasłużył. Szczerze mówiąc to się też skleja medialnie. Dwa lata temu się biliśmy, więc myślę, że to dobry czas na powtórkę. Zrobił bardzo duży progres. Widać, że cały czas ciężko pracuje i się rozwija. Po tej walce z Romanowskim zasłużył na to żeby walczyć o pas KSW. Ja to szanuję, generalnie bardzo lubię Damiana, jest fajnym gościem. Tak naprawdę nie ma nikogo innego, jest jeszcze Kuberski, ale on dopiero miał jedną walkę w KSW, nie wiem jaki mają na niego plan.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments