paul felder ufc 291

Paul Felder o zestawieniu Poirier vs. Gaethje na UFC 291: „Oni są niczym psy, nawet porozbijani i wyniszczeni…”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 26 lipca 2023

Paul Felder to były zawodnik organizacji UFC aktualnie pracujący jako komentator gal najlepszej ligi MMA na świecie. Felder wypowiedział się na temat walki Poirier vs. Gaethje o pas BMF w programie Round-Up publikowanym na kanale UFC na youtube.

Paul Felder to zawodnik, który lwią część kariery spędził walcząc w kategorii lekkiej, czyli w dywizji w której boje toczą Dustin Poirier i Justin Gaethje. Posiadający irlandzkie korzenie Amerykanin jest zatem niezwykle zainteresowany main eventem gali UFC 291.

Były zawodnik organizacji UFC aktualnie pracuje jako komentator gal, a także analityk w studiu stacji ESPN. Felder ma bardzo pozytywną opinię na temat uczestników walki wieczoru gali w Salt Lake City. Nim przejdziemy do wypowiedzi Paula przypominamy gdzie można oglądać i obstawiać galę UFC 291.

UFC 291: Poirier vs. Gaethje 2 – darmowa transmisja!

Galę UFC 291: Poirier vs. Gaethje 2 wraz z walką Błachowicz vs. Pereira w całości obejrzycie i obstawicie u bukmachera eFortuna.pl! Już na sam początek otrzymacie specjalny BONUS w postaci darmowych 20 zł. Transmisja z gali rozpocznie się w niedzielę 30 lipca o 00:30. Start transmisji z głównej karty zaplanowano na 04:00 w niedzielę 30 lipca.

-=> Oglądaj na żywo i obstawiaj UFC 291! Darmowa transmisja!

Data: 30 lipca, niedziela
Lokalizacja: Salt Lake City, USA
Ilość walk: 12
Start transmisji z karty wstępnej: 00:30, niedziela 30 lipca
Start transmisji z karty głównej: 04:00, niedziela 30 lipca
Free stream z walki Błachowicz vs. Pereira: ok. 5:30, niedziela 30 lipca
Stream onlineeFortuna.pl
TransmisjaeFortuna.pl

ufc 291 poirier gaethje błachowicz transmisja za darmo

Klikając w powyższy link przechodzisz do rejestracji, która zajmuje dosłownie 30 sekund! Następnie możesz wykorzystać 20 zł, otrzymane za otwarcie konta na wytypowanie pierwszego kuponu.

Paul Felder o zestawieniu Poirier vs. Gaethje:

Co powiedział o walce o pas BMF Felder? Emerytowany zawodnik bardzo mocno docenia umiejętności i serce do walki Dustina Poiriera i Justina Gaethje:

„Szczerze nie wydaje mi się, że jest dwóch innych zawodników, którzy bardziej zasługują na walkę o pas BMF. Dustin Poirier i Justin Gaethje, kiedy oni wchodzą do octagonu albo wygrywają, albo zostawiają całe serce i zdrowie i wracają do domu 'na tarczy’. Oni są niczym psy toczące brutalne walki, nawet porozbijani i wyniszczeni notowali comebacki niemal powracając z zaświatów. To jest walka, w której będą się bili zawodnicy szanowani przez innych zawodników.”

Jak finalnie podsumował to zestawienie Paul Felder?

„Nie ma szans, żeby to była nudna walka. Sama rozmowa o tych fighterach nakręca emocje. W każdym kolejnym pojedynku udowadniają, że są świetnymi zawodnikami dającymi efektowne walki.”

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments