patrik kincl udusił piotra wawrzyniaka po brutalnej walce video

Patrik Kincl udusił Piotra Wawrzyniaka po brutalnej walce pełnej ciosów, kotłów zapaśniczych i zwrotów akcji! [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 02 marca 2024

W walce wieczoru gali Oktagon 54 w Ostrawie zmierzyli się Patrik Kincl i Piotr Wawrzyniak. W pojedynku tym doszło do unifikacji pasów mistrzowskich kategorii średniej.

Patrik Kincl to pełnoprawny mistrz czesko-słowackiej organizacji Oktagon MMA. „Inspektor” jest posiadaczem tytułu kategorii średniej.

Piotr Wawrzyniak wywalczył tymczasowy tytuł mistrzowski po tym jak Kincl z powodu kontuzji nie był w stanie stanąć do „zestawionej” obrony.

W konsekwencji dziś w Ostrawie na gali Oktagon 54 doszło do unifikacji pasów mistrzowskich kategorii średniej. Który z zawodników był górą w walce Kincl vs Wawrzyniak?

Patrik Kincl udusił Piotra Wawrzyniaka trójkątem rękoma w walce wieczoru gali Oktagon 54 w Ostrawie. Czech tym samym pozostał pełnoprawnym mistrzem natomiast Polak musi przełknąć gorycz porażki i wróci do Polski na tarczy.

W pojedynku nie zabrakło zwrotów akcji i obaj zawodnicy mieli swoje szanse zarówno będąc na górze w parterze jak i trafiając ciosami. Polak pokazał się z bardzo dobrej strony mimo przegranej, a w pewnym momencie Kincl zaliczył nawet deski po celnych ciosach Wawrzyniaka.

Była to brutalna walka, w której nie zabrakło kotłów zapaśniczych i zwrotów akcji. Po takim występie obaj będą mogli liczyć na kolejne wielkie walki w organizacji Oktagon MMA.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments