Pasternak trzy rundy gonił Zadorę! Japoński Drwal wygwizdany przez kibiców [WIDEO]

S
0
Opublikowano: 09 grudnia 2023

Na dzisiejszej gali freak fight doszło do elektryzującej potyczki w boksie. W klatce spotkało się dwóch wyśmienitych zawodowców. Michał Pasternak skrzyżował rękawice z Dominikiem Zadorą.

Obaj zawodnicy doskonale znani są polskim fanom sportów walki. Dominik Zadora to wybitny kickbokser, który dzięki swoim ścinającym kopnięciom zyskał przydomek „Japoński Drwal”. Wrocławianin długo zmagał się z poważną kontuzją pleców. Wrócił jednak i swoje umiejętności prezentuje freak fightowej publiczności.

Na gali FAME: Reborn rywalem Zadory był Michał Pasternak. Czołowy reprezentant Akademii Sportów Walki Wilanów słynie z czarnego pasa BJJ i kapitalnego grapplingu. Tego jednak nie oglądaliśmy dziś w jego wykonaniu. Zawodnicy zmierzyli się w boksie, co odebrało też „Wampirowi” kopnięcia i kolana. Jakie zniszczenie one sieją można było się przekonać na jego poprzednich walkach, w których zdeklasował swoich rywali.

Kliknij i oglądaj FAME: Reborn w PPV!

FAME MMA 18 PPV

FAME: Zadora vs Pasternak – RELACJA

RUNDA 1

Zadora szybko zajął środek klatki, ale to Pasternak postraszył prostym i szachował pozycją. Dominik został zamknięty na siatce, a rywal szukał kąsających prostych. Mocna kombinacja lewy-prawy „Wampira”. Michał atakuje, ucieka mu z linii ciosu „Japoński Drwal”, który szuka uderzeń na korpus. Pasternak markuje lewy, ale przestrzelił prawym. „Wampir” szuka mocnego sierpa, ale łatwo schodzi mu z linii Zadora, który poszukał jeszcze uderzeń na tułów i głowę.

RUNDA 2

Pasternak szuka prostych z lewej i prawej na głowę, Zadora próbuje odpowiadać i sięgnął żeber przeciwnika. Dominik walczy na wstecznym, ucieka przed ciosami „Wampira”. Pasternak cały czas napiera, zamyka na siatce „Japońskiego Drwala”, który uskakuje mu a to w lewą, a to w prawą stronę. Michał dużo częściej trafia, nawet jeśli jego ciosy lądują na gardzie. Lewy z luzu Zadory, ale odpowiada mu od razu przeciwnik. Pasternak coraz bliższy trafienia prawym krzyżowym po lewym.

RUNDA 3

Zadora musi skończyć Pasternaka, by myśleć o zwycięstwie. Trafił go krótkim lewym, ale Michał cały czas wywiera presję i sięga szybkimi prostymi. „Wampir” ma już dość uciekania „Japońskiego Drwala”, przyjął nawet cios na brzuch, by zachęcić go do ataku. Zadora nie korzysta z zaproszenia do otwartej wymiany i cały czas uskakuje mu po ogrodzeniu. Poirytowany Pasternak spycha z siebie rywala prosto na matę i szuka mocnego podbródka. Posłał jeszcze uderzenie po gongu.

Wynik walki: Michał Pasternak wygrał jednogłośną decyzją sędziów!

Zobacz wywiady po FAME: Reborn.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments