Paige VanZant o zarobkach w sociach mediach

Paige VanZant o zarobkach w social mediach i płatnych subskrypcjach: „1 dnia zarobiłam tyle ile przez całą karierę w MMA!”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 02 września 2023

Paige VanZant, była zawodniczka organizacji UFC, która próbowała także swoich sił w walkach na gołe pięści przyznała, że dzięki rejestracji konta w jednej z popularnych platform w internecie zarobiła jednego dnia więcej aniżeli przez całą karierę w MMA. PVZ aktualnie pracuje jako reporterka podczas gal PFL i nie planuje powrotu do startów.

Paige VanZant pojawiła się jako gość w podcaście Barstool Sports’ OnlyStans. W trakcie długiej rozmowy popularna Amerykanka przyznała, że założenie konta na jednej z popularnych platform w sieci sprawiło, że w pewnym momencie w ciągu jednego dnia zarobiła więcej aniżeli w trakcie całej swojej sportowej kariery.

„Szczerze kiedy przeniosłam się na OnlyFans… wiecie ja naprawdę mam szczęście, że wszystkie moje pomysły i biznesy poza światem sportu się udały. Robiłam wszystko co mogłam bo chciałam się przebić do mainstreamu, stać się po prostu znaną osobą. Natomiast jeśli zapytacie mnie o moje zarobki to tak przyznam, że OnlyFans to moje największe źródło dochodów. W ciągu 24 godzin zarobiłam na OnlyFans więcej niż w trakcie całej mojej zawodniczej kariery.”

UFC Paryż: Gane vs. Spivac – gdzie oglądać?

Galę UFC Paryż: Gane vs. Spivac w całości obejrzycie i obstawicie u bukmachera eFortuna.pl! Na początek otrzymacie specjalny BONUS w postaci darmowych 20 zł. Transmisja z gali rozpocznie się w sobotę 2 września o 18:30. Start transmisji z głównej karty zaplanowano na 21:00 w sobotę 2 września.

-=> Darmowa transmisja z UFC Paryż: Gane vs. Spivac. Oglądaj FREE!

Data: 2 września, sobota
Lokalizacja: Paryż, Francja
Ilość walk: 11
Start transmisji z karty wstępnej: 18:30, sobota 2 września
Start transmisji z karty głównej: 21:00, sobota 2 września
Stream onlineeFortuna.pl
TransmisjaeFortuna.pl

-=> Oglądaj na żywo i obstawiaj UFC Paryż! Stream online!

Klikając w powyższy link przechodzisz do rejestracji, która zajmuje dosłownie 30 sekund! Następnie możesz wykorzystać 20 zł, otrzymane za otwarcie konta na wytypowanie pierwszego kuponu.

Paige VanZant na temat powrotu do sportu

Zapytana o to czy planuje powrót do świata sportów walki i występy w klatce lub ringu Paige odpowiedziała:

„To jest naprawdę trudne do wytłumaczenia, że więcej zarabiam po prostu publikując swoje zdjęcia czy reklamy na instagramie niż wtedy kiedy wchodzę do klatki. Szczerze mówiąc sporo straciłabym finansowo, gdybym skupiła się na przygotowaniach do walki i zaniedbała swoje konta w mediach społecznościowych i te gdzie ludzie wykupili płatne subskrypcje. Kiedy negocjowałam swój ostatni występ usłyszałam: 'Nie mogę ci zapłacić więcej niż naszej mistrzyni’. Wtedy zaczęłam się zastanawiać dlaczego jestem tylko porównywana do kobiet i doszło do mnie że zawodnicy ogółem powinni więcej zarabiać.”

źródło:

Zostaw ocenę
0
1
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments