oktagon mma 58 vemola vs vegh 2 na stadionie piłkarskim

Oktagon MMA zorganizuje galę Oktagon 58: Vemola vs. Vegh 2 na stadionie piłkarskim!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 05 stycznia 2024

Organizacja Oktagon MMA zaskoczyła fanów ogłoszeniem lokalizacji gali Oktagon MMA 58. Rewanżowy pojedynek Karlosa Vemoli z Attilą Veghiem odbędzie się na stadionie piłkarskim w Pradze.

Wielka rewanżowa walka między Karlosem Vemolą, a Attilą Veghiem odbędzie się na Stadionie Eden znanym również pod nazwą Fortuna Arena. Wydarzenie odbędzie się 8 czerwca 2024 roku.

Oktagon MMA idzie tym samym w ślady wielu wielkich organizacji, które atakowały ogromne obiekty. Gale na stadionach organizowały już PRIDE, KSW, UFC czy RIZIN.

Warto jednak tutaj zaznaczyć, że choć trybuny mogą pomieścić około 20 000 sympatyków, czyli tyle ile większe hale sportowe to prezes Ondrej Novotny zapowiedział na swoim profilu na platformie X, że do sprzedaży trafi łącznie około 27 tysięcy wejściówek.

Gala Oktagon 58 jest reklamowana jako „Odwet Stulecia”. W pierwszej walce w listopadzie 2019 roku górą był Attila Vegh, który posłał Vemolę na deski w drugiej minucie pierwszej rundy. Warto wspomnieć, że tamto wydarzenie również odbyło się w Pradze, więc popularny „Terminator” dostanie szansę rewanżu, a w dodatku ponownie będzie mógł liczyć na wsparcie własnych kibiców.

Patrząc na rekordy obu zawodników szybko w oczy rzuca się fakt, że Vemola od porażki z Veghiem stoczył aż jedenaście walk natomiast Attila ani razu nie wszedł do klatki. Obaj zawodnicy będą świętowali w tym roku 39-urodziny i niewykluczone, że dla obu będzie to ostatnia walka w zawodowym MMA.

Oktagon 58: Vemola vs. Vegh 2 – trailer

Zostaw ocenę
1
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments