mirosław okniński o ofercie na walkę omielańczuk minda

Okniński o ofercie na walkę Omielańczuk vs Minda – „W Warszawie nie ma kozaka na Mindę w MMA”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 07 stycznia 2024

Mirosław Okniński przyznał, że jego team otrzymał ofertę na pojedynek Kamila Mindy z Danielem Omielańczukiem. Trener Akademii Sportów Walki Wilanów nie jest zadowolony z zasad starcia.

Założyciel i główny trener Akademii Sportów Walki Wilanów chce by jego podopieczni skupiali się na startach w MMA. Po otrzymaniu oferty kontraktowej od organizacji CLOUT MMA, Okniński opublikował nagranie na facebooku.

Mirosław Okniński zamieścił obszerną wypowiedź w social mediach. Na nagraniu video trener Akademii Sportów Walki Wilanów powiedział:

– Witam wszystkich. Wstaje rano no i co? I sobie myślę jak to jest z tym Omielańczukiem. Jest bardzo dobrym zawodnikiem MMA, to znaczy był. Walczył w UFC na bardzo wysokim poziomie sportowym, ostatnio walczył w KSW przegrywał. Jest już to zawodnik starszy/kontuzjowany. Dostaliśmy propozycję walki z Omielańczukiem, to znaczy Minda dostał. No i chcieliśmy zrobić walkę w MMA, ale myślę, że Omielańczuk ma kontuzje i dlatego była propozycja w boksie. No co, boks, małe rękawice – Minda z Omielańczukiem super walka.

Zdaniem trenera Oknińskiego Daniel Omielańczuk jest kontuzjowany i nie będąc w pełni sił obawia się potyczki z Kamilem Mindą na zasadach MMA.

– No, ale Omielańczuk boi się w MMA z Mindą. Ja to rozumiem, bo jest kontuzjowany. Co ja mogę powiedzieć też jestem stary, jakbym walczył to wybrałbym te słabsze ogniwo to znaczy Marcina Najmana. WCA nie jest w stanie wystawić nikogo w MMA na Mindę i to jest przykre. Myślę, że żaden klub w Warszawie nie jest w stanie wystawić nikogo do walki z Mindą. Po prostu w Warszawie nie ma kozaka na Mindę w MMA.

Zostaw ocenę
1
7
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments