Henry Cejudo UFC kontuzja

Oficjalnie: Kontuzjowany Henry Cejudo wypada z walki z Chito Verą na UFC 292!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 30 czerwca 2023

Henry Cejudo ogłosił na łamach swojego kanału na youtube, że nie będzie w stanie przygotować się do walki z Chito Verą na UFC 292. Zapaśnik doznał urazu barku i będzie musiał przechodzić rehabilitację przez najbliższe 6-8 tygodni!

Henry Cejudo wydał specjalne oświadczenie za pośrednictwem swojego kanału na platformie youtube. Były podwójny mistrz organizacji UFC miał wrócić do octagonu po nieudanej próbie zdobycia pasa w starciu z Aljamainem Sterlingiem.

Henry powiedział:

„Niestety nie będę w stanie wystąpić na UFC 292 i zmierzyć się z Marlonem Verą. Miałem badanie rezonansem magnetycznym, które wykazało naderwanie prawego barku. Potrzebuję teraz 6-8 tygodni rehabilitacji. Biorąc pod uwagę kontuzję oraz to, że spodziewamy się dziecka podjąłem decyzję odpowiednią dla mojej rodziny i wycofałem się ze startu w sierpniowej gali. Nic się nie zmienia, wciąż mam te same cele. Teraz muszę się skupić na dojściu do pełni zdrowia.”

Później Cejudo wypowiedział się na temat tego, że liczy na to że Vera pozostanie w karcie walk:

„Mam nadzieję, że organizacja UFC znajdzie odpowiednie zastępstwo i że Marlon Vera pozostanie na karcie walk, naprawdę bardzo chciałem stoczyć z nim ten pojedynek gdyż miał on być w terminie bliskim do 15 rocznicy dnia, w którym wygrałem złoty medal na olimpiadzie. Niestety nie będzie mi to dane.”

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments