odliczanie do ufc 297 strickland vs du plessis video

Odliczanie do UFC 297: Strickland vs. Du Plessis – pełny odcinek [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 14 stycznia 2024

Organizacja UFC opublikowała odliczanie do UFC 297: Strickland vs. Du Plessis. Tak przebiegały przygotowania Seana Stricklanda i Dricusa Du Plessisa do walki o pas.

Pierwsza numerowana gala UFC w 2024 roku zbliża się wielkimi krokami. Już w nocy z soboty, na niedzielę 21 stycznia zawodnicy najlepszej ligi MMA na świecie wejdą do octagonu w Scotiabank Arena w kanadyjskim Toronto.

W main evencie oko w oko staną Sean Strickland i Dricus du Plessis. Amerykanin i Afrykaner wyjaśnią konflikt, który doprowadził między innymi do bójki w trakcie gali UFC 296. Cała historia zostanie zamknięta, lub będzie to jej pierwszy rozdział.

Niewykluczone bowiem, że w przypadku ekscytującego i wyrównanego starcia UFC podejmie decyzję o zestawieniu szybkiego rewanżu, ale nie wybiegajmy jeszcze aż tak daleko w przyszłość.

Odliczanie do UFC 297: Strickland vs. Du Plessis – video

Organizacja UFC udostępniła pełny odcinek odliczania do gali UFC 297 w Toronto. W walce wieczoru zmierzą się Sean Strickland i Dricus du Plesiss. Stawką tego pojedynku będzie pas kategorii średniej.

W co-main evencie dojdzie do starcia Raquel Pennington vs. Mayra Bueno Silva. Stawką tej walki będzie wakujący pas mistrzowski kategorii koguciej.

Premiera odliczania do gali UFC 297 została zaplanowana na godzinę 15:00.

Darmowa transmisja z gali UFC 297 będzie dostępna na stronie legalnego polskiego bukmachera Fortuna. Zarejestruj konto, wypełnij kupon, skorzystaj z doskonałej promocji 3 zakładów bez ryzyka i oglądaj UFC 297: Strickland vs. Du Plessis za darmo!

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments