nurmagomedov przestrzega o'malley nie powinien zmieniać kategorii

Nurmagomedov przestrzega: „O’Malley nie powinien zmieniać kategorii. Ilia Topuria może go zabić”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 15 marca 2024

W sieci pojawiła się bardzo ciekawa wypowiedź jednego z najlepszych zawodników kategorii koguciej. Umar Nurmagomedov uważa, że Sean O’Malley nie powinien przechodzić do dywizji wyżej.

Niepokonany Umar Nurmagomedov, budujący swą pozycję w kategorii koguciej odniósł się do planów mistrza Seana O’Malleya, który rzucił wyzwanie Ilii Topurii, mistrzowi UFC w dywizji piórkowej.

Umar Nurmagomedov uważa, że Sean O’Malley nie powinien ryzykować, gdyż Ilia Topuria jest zbyt niebezpieczny i może „zabić” Amerykanina w octagonie.

– Sean O’Malley mówi o Ilii Topurii, moim zdaniem to nie ma sensu. Ilia może zabić tego gościa, bo jest za duży. W tej chwili Ilia jest dla niego zbyt niebezpieczny, tak myślę. Dla O’Malleya wejście do wagi wyżej jest korzystne dlatego, że nie ma nic do stracenia.

Umar Nurmagomedov zasugerował, że Sean O’Malley chce się przenieść kategorię wyżej po to, aby zarobić większe pieniądze.

– Jest w pełni zdrowia. Pewnie dlatego chce wejść do wagi piórkowej, żeby zarobić trochę pieniędzy. Nawet jeśli przegra, to pozostanie mistrzem w wadze koguciej, prawda? Na ten moment w naszej dywizji sens ma tylko jedna walka, Merab Dvalishvili musi zawalczyć o tytuł.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments