Norman Parke znów zawalczy w Polsce! Znamy rywala na FAME: REBORN! [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 06 listopada 2023

Maciej Sulęcki zadebiutuje we freak fightach! Dobrze znany polski pięściarz podpisał kontrakt z FAME MMA. Do walki Maciej Sulęcki vs. Norman Parke dojdzie 9 grudnia na gali FAME: REBORN w Łodzi.

Maciej Sulęcki i Norman Parke zmierzą się w pięciorundowym pojedynku na mieszanych zasadach – trzy rundy boksu i dwie w K-1. Do walki pięściarza z zawodnikiem MMA dojdzie 9 grudnia na gali FAME: REBORN. Wydarzenie odbędzie się w łódzkiej Atlas Arenie.

Maciej Sulęcki rozpoczął karierę bokserską w 2010 roku. Popularny „Striczu” ma na swoim koncie, aż 33 zawodowe pojedynki, w których zanotował 31 zwycięstw. Sulęcki może się pochwalić serią trzech wygranych z rzędu. Zawodnik odbudował się już po porażce z Demetriousem Andrade w potyczce o pas mistrza świata WBO w kategorii średniej.

Norman Parke to zwycięzca The Ultimate Fighter: Smashes, a także były zawodnik organizacji UFC i KSW. Zawodnik z Irlandii Północnej od kilku lat z powodzeniem walczy dla organizacji FAME, w której toczy pojedynki bokserskie w małych rękawicach. W ostatnim czasie Parke wrócił do MMA notując wygrane nad Grzegorzem Szulakowskim i Juniorem Orgulho.

Oto co Maciej Sulęcki powiedział na temat Normana Parke:

„Wiedziałem kto to jest Norman Parke, że walczył w UFC, że walczył z Mateuszem Gamrotem w KSW, z Borysem Mańkowskim wygrał. To był właśnie ten wymóg, chodziło o te emocje, żebym wiedział, że stoi naprzeciwko mnie gościu, z którym nie będzie lekko. Nie chciałem walki z żadnym freak fighterem czy z żadnym streamerem czy youtuberem bo ja jestem sportowcem cały czas. To że zmieniłem chwilowo boks na freaki to nie zmienia faktu, że jestem sportowcem i w tej swojej płaszczyźnie sportowej chciałem to kontynuować.”

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments