matrix chce walki 2 na 2 z pasternakiem i parke stormin odpowiada

Norman Parke kieruje ostre słowa do Matrixa! „Karłowata prostytutka”. Królik odpowiada!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 15 lutego 2024

Dość niespodziewanie doszło do konfliktu między Michałem Królikiem, a Normanem Parke. Matrix zaproponował walkę 2 na 2, a Irlandczyk mocno odpowiedział Polakowi.

Michał Królik, który wkrótce wystąpi na gali XTB KSW EPIC dość niespodziewanie zaproponował pojedynek w klatce z udziałem czterech zawodników. Mowa tu o starciu 2 na 2.

Matrix chciałby walczyć w jednym teamie wspólnie z Pawłem Hadasiem, a ich rywalami miałby być duet Michał Pasternak i Norman Parke.

– Ja mam lepszą propozycję dla was. Ja z moim kolegą Pawłem Hadasiem na was dwóch. Ty Michał, z tego co wiem, miałeś już walkę z Pawłem i przegrałeś. Wydaje mi się że moja propozycja po dwóch jest zdecydowanie mocniejsza niż ta co wy zestawiacie i proponujecie – napisał „Matrix”.

Szybko doszło do eskalacji konfliktu. Irlandczyk Parke w bardzo mocnych słowach odpowiedział Królikowi:

– Jesteś jak mała karłowata prostytutka.

Matrix nie zostawił komentarza Normana bez odpowiedzi i szybko napisał:

Prostytutką jesteś ty, a nie ku**a ja. Pajacu. Nie chce mi się z tobą wdawać w gadkę. Teraz się będziesz napinał. Śmieszny jesteś i tyle. Dawać, robimy to 2 na 2, to się ku**a dowiesz.

Do takiej walki oczywiście miałoby dojść na jednej z freakowych gal, prawdopodobnie na FAME. Patrząc na rozwój innych federacji i w którą stronę „idzie” sport nie zdziwi nas jak wkrótce i tego rodzaju potyczki będą pojawiały się na galach organizacji uznawanych wcześniej za pro-sportowe.

Kto wygrałby walkę 2 na 2?

Loading ... Loading ...
Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments