Noche UFC Grasso vs. Shevchenko gdzie oglądać transmisja karta walk

Noche UFC: Grasso vs. Shevchenko 2 – gdzie oglądać? Transmisja i stream online. Karta walk

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 10 września 2023

W walce wieczoru Noche UFC zmierzą się Alexa Grasso i Valentina Shevchenko. Stawką rewanżowej walki pań będzie pas mistrzowski kategorii muszej. W co-main evencie zawalczą Kevin Holland i Jack Della Maddalena. Gdzie oglądać Noche UFC? Transmisja i stream online. Karta walk.

Gala Noche UFC odbędzie się w niedzielę 17 września i będzie specjalnym eventem podczas, którego celebrowane będzie Święto Niepodległości Meksyku. W walce wieczoru zmierzą się Alexa Grasso i Valentina Shevchenko. Stawką rewanżowej walki pań będzie pas mistrzowski UFC w kategorii muszej. Według bukmacherów faworytką tego pojedynku jest była mistrzyni.

W co-main evencie zawalczą Kevin Holland i Jack Della Maddalena. Dla Australijczyka będzie to największe wyzwanie w dotychczasowej karierze. Holland jest bowiem niezwykle doświadczonym fighterem, który ma na koncie starcia z wieloma wysoko notowanymi oponentami.

Przypominamy gdzie można obstawiać i oglądać galę Noche UFC, a także wszystkie kolejne wydarzenia organizowane przez UFC.

Noche UFC: Grasso vs. Shevchenko 2 – gdzie oglądać?

Galę Noche UFC: Grasso vs. Shevchenko 2 w całości obejrzycie i obstawicie u bukmachera eFortuna.pl! Na początek otrzymacie specjalny BONUS w postaci darmowych 20 zł. Transmisja z gali rozpocznie się w niedzielę 17 września o 01:00. Start transmisji z głównej karty zaplanowano na 04:00 w niedzielę 17 września.

-=> Transmisja z Noche UFC: Grasso vs. Shevchenko 2. Oglądaj za darmo!

Data: 17 września, niedziela
Lokalizacja: Las Vegas, USA
Ilość walk: 11
Start transmisji z karty wstępnej: 01:00, niedziela 17 września
Start transmisji z karty głównej: 04:00, niedziela 17 września
Stream onlineeFortuna.pl
TransmisjaeFortuna.pl

-=> Oglądaj na żywo i obstawiaj Noche UFC! Stream online!

Klikając w powyższy link przechodzisz do rejestracji, która zajmuje dosłownie 30 sekund! Następnie możesz wykorzystać 20 zł, otrzymane za otwarcie konta na wytypowanie pierwszego kuponu.

Noche UFC: Grasso vs. Shevchenko 2 – karta walk

Karta główna:

 • Alexa Grasso vs. Valentina Shevchenko – walka wieczoru – o pas -57kg
 • Kevin Holland vs. Jack Della Maddalena – co-main event
 • Raul Rosas Jr. vs. Terrence Mitchell
 • Daniel Zellhuber vs. Christos Giagos
 • Fernando Padilla vs. Kyle Nelson

Karta wstępna:

 • Loopy Godinez vs. Elise Reed
 • Roman Kopylov vs. Josh Fremd
 • Edgar Chairez vs. Daniel Lacerda
 • Tracy Cortez vs. Jasmine Jasudavicius
 • Natan Levy vs. Alex Reyes
 • Josefine Knutsson vs. Marnic Mann

Noche UFC: Grasso vs. Shevchenko 2 – kursy bukmacherskie

Galę Noche UFC: Grasso vs. Shevchenko 2 obejrzysz na żywo u bukmachera eFortuna.pl. Wystarczy założyć konto i obstawić dowolny zakład! Jeśli nie posiadacie jeszcze konta, możecie skorzystać z fenomenalnej oferty powitalnej. Wartość bonusów to ponad 600 zł!

Przede wszystkim za samą rejestrację otrzymacie darmowe 20 zł, a kolejne 10 doliczone będzie do pierwszego depozytu. To nie wszystko – trzy pierwsze zakłady do 100, 200 oraz 300 zł obstawicie bez ryzyka! W przypadku przegranego kuponu Fortuna zwróci stawkę na konto gracza.

Faworytem bukmacherów jest była mistrzyni Valentina Shevchenko, na której wygraną wystawiono kurs 1.35! Natomiast na wygraną Alexy Grasso wystawiono kurs 2.89. Jest to dość niespodziewana sytuacja, gdyż aktualna mistrzyni będzie underdogiem.

-=> Odbierz bonusy i oglądaj walkę Grasso vs. Shevchenko 2!

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments