Nikita Krylov UFC

Nikita Krylov szokuje: „Rosja, Ukraina, ja tego nie rozdzielam…”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 23 lutego 2023

Nikita Krylov udzielił szokującej wypowiedzi na konferencji prasowej przed galą UFC Vegas 70. W przeszłości mieszkający w Doniecku zawodnik został zapytany o to czy jest to ważny weekend dla ukraińskich zawodników ponieważ zarówno on jak i Yaroslav Amosov walczą w main eventach na galach wielkich organizacji. Odpowiedź Krylova jest mocno kontrowersyjna.

Nikita Krylov na gali UFC w Las Vegas zmierzy się z Amerykaninem Ryanem Spannem. Pochodzący z Doniecka zawodnik został zapytany o to jak czuje się przed tak ważnym weekendem jak ten, gdzie dwóch doskonałych ukraińskich zawodników wystąpi w main eventach gal wiodących światowych organizacji MMA. Odpowiedź Krylova była mocno kontrowersyjna.

„Myślę, że wszyscy fani w krajach byłego związku radzieckiego będą oglądali MMA w ten weekend. Wszyscy będą kibicowali mi i będą także trzymali kciuki za Yaroslava Amosova. To bardzo ważny weekend. Szczerze jeśli nie wiedzieliście ja tego nie rozdzielam, Rosja, Ukraina, jesteśmy jednym narodem. Najważniejsze, że fani będą oglądali walki i nas wspierali. Jeśli jego walka nie będzie kolidowała czasowo z naszym eventem to będę chciał zobaczyć pojedynek Amosova i mam nadzieję, że wygra.”

Oglądaj i obstawiaj gale UFC u bukmachera eFortuna.pl! Już na sam początek otrzymacie specjalny BONUS w postaci darmowych 20 zł i aż trzech ZAKŁADÓW BEZ RYZYKA!

Zasady wykorzystania są banalnie proste. Jeżeli pierwszy kupon będzie zwycięski: gratulacje, otrzymujesz wygraną. Jeśli zaś przegrasz, Fortuna zwróci Ci wkład do 100 zł na konto gracza. Kolejny zakład bez ryzyka to kwota do 200 zł, a ostatni to aż 300 zł, które Fortuna zwróci, jeśli również okaże się nietrafiony!

-> Oglądaj i obstawiaj UFC w Fortuna TV!

Klikając w powyższy banner przechodzisz do rejestracji, która zajmuje dosłownie 30 sekund! Następnie możesz cieszyć się z darmowej transmisji gal UFC i 20 zł, które otrzymasz za samo otwarcie konta.

Jeszcze przed atakiem Rosji na Ukrainę Krylov publikował w mediach społecznościowych zdjęcia zrobione po gali UFC. Zawodnik trzymał w rękach flagi obu państw.

Nie jest to pierwsza taka sytuacja jak chodzi o Krylova. Podczas gali UFC w Londynie obok nazwiska zawodnika nie widniała żadna flaga, na co zwrócili uwagę nawet amerykańscy fani szeroko dyskutując ten fakt na platformie reddit.

Krylov urodził się w mieście Chrustalnyj leżącym w samozwańczej Ługańskiej Republice Ludowej, a później mieszkał w Doniecku. Znaną historią jest fakt, że Krylov w trakcie jednego z treningów w Kijowie miał na sobie dres z rosyjskimi flagami przez co otrzymał zakaz wstępu do gymu. Właśnie z tego powodu przeniósł się do Moskwy. Wracając do miejsca pochodzenia zawodnika oświadczył on w przeszłości, że jeśli Ługańsk będzie w pełni niepodległy będzie pierwszym, który zgłosi się po paszport.

Zostaw ocenę
0
0