abdoul abdouraguimov lazy king pfl paryż

Niepokonany od ponad 4 lat „Lazy King” wróci do klatki na gali PFL w Paryżu

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 02 lutego 2024

Abdoul Abdouraguimov stoczy drugą walkę w organizacji PFL na marcowej gali w Paryżu. Reprezentant Francji zmierzy się z Anglikiem Jackiem Grantem.

Abdoul Abdouraguimov jest dobrze znany polskim kibicom przez wzgląd na twardy pojedynek z Rafałem Haratykiem. „Lazy King” postawił Polakowi twarde warunki, jednak na kartach punktowych prowadził Haratyk. Mimo to Abdouraguimov zdołał wtedy wyciągnąć armbara na 25 sekund przed końcem piątej rundy.

Po pojedynku z Polakiem, Francuz zanotował tylko jeden występ. 30 września zadebiutował w organizacji PFL i poddał Brada Wheelera w pierwszej rundzie duszeniem zza pleców.

7 marca Abdouraguimov ponownie wejdzie do klatki organizacji PFL. Po raz kolejny Francuza czeka walka z Anglikiem. Rywalem Leniwego Króla będzie Jack Grant, który przez wiele lat walczył w Cage Warriors, a także zanotował na swoim koncie start w organizacji Bellator.

Były podwójny mistrz organizacji ARES FC będzie faworytem starcia, ponad to będzie mógł liczyć na doping własnych kibiców, którzy zapewne tłumnie stawią się w Accor Arenie.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments