niepokonany dagestańczyk walczył z soldiciem podpisał kontrakt z pfl

Niepokonany Dagestańczyk walczył z Soldiciem w ONE – teraz podpisał kontrakt z PFL!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 11 stycznia 2024

Niepokonany Dagestańczyk Murad Ramazanov podpisał kontrakt z organizacją PFL. Zawodnik został przedstawiony jako uczestnik sezonu zasadniczego PFL w 2024 roku.

Murad Ramazanov (11-0, 1NC) to niepokonany zawodnik, który ma na koncie starty w takich organizacjach jak ProFC, Fight Nights Global, Gorets FC, GFC, a także One Championship.

Patrząc na organizacje w których występował Ramazanov śmiało można powiedzieć, że Dagestańczyk kierował się coraz dalej na wschód, aż w końcu przez singapurski ONE wylądował w… zachodniej, amerykańskiej organizacji PFL.

28-latk z Machaczkały w swoim ostatnim występie zmierzył się z Roberto Soldiciem, byłym podwójnym mistrzem federacji KSW. Pojedynek ten został uznany za nieodbyty po tym jak Ramazanov trafił Chorwata w krocze, a ten nie był w stanie kontynuować starcia.

Ramazanov ma w rekordzie wygraną nad Zebaztianem Kadestamem, który znokautował Soldicia. Murad pokonał także Nursultona Ruziboeva, który aktualnie walczy w UFC. Mimo dobrych wyników trzeba przyznać, że jest to dość zaskakujący transfer, wszak organizacja PFL wykupiła Bellatora dzięki czemu zyskała ponad 200 nowych zawodników.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments